Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

Bruce Willis plánuje i šestou Past

Bruce Willis plánuje i šestou Past

Film Smrtonosná past: Opět v akci, pátý akční film v hlavní roli s Brucem Willisem jako svérázným newyorským poldou Johnem McClanem, který se vždycky ocitne v nesprávný čas na nesprávném místě, se svou premiérou v roce 2013 trefil přesně do výročí pětadvaceti let od první Smrtonosné pasti z roku 1988. To ale, zdá se, neznamená, že by pátá Past měla být poslední.

0 0
7.2.2013

Bruce Willis se britskému pořadu One Show velmi stručně, avšak velmi jasně, svěřil s tím, že pátá Smrtonosná past nemusí být poslední a fanoušci se tak velmi pravděpodobně mohou těšit i na šestou.

Z osamělého návratu k akčním klasikám 80. a 90. let, kterým byla Smrtonosná past 4.0, se tak najednou rodí celá nová potenciální trilogie se stárnoucím Johnem McClanem. Otázka zní, je to ale dobře? Kývnout už na pátou Past byl značný risk a přílišné pokoušení štěstí poté, co se čtverka tak překvapivě podařila. Bude-li sát šestý díl vůbec za zmínku tak logicky závisí především na tom, jak dobrá vůbec bude pětka.

Pokud dokáže obhájit svou existenci a posílit vizi stárnoucího McClanea ze čtverky, šestý díl jako završení „nové trilogie“ by snad i dával smysl. Pokud ale z pětky bude průšvih, nejrozumnější by bylo zbavit stárnoucího Johna trápení, než by se jeho reputace šestým dílem mohla pokazit ještě daleko víc.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama