Die Hard (Smrtonosná past) Lucy McClane i v páté pasti

Lucy McClane i v páté pasti

Lucy McClane i v páté pasti

Bylo oficiálně potvrzeno, že ve filmu Smrtonosná past: Opět v akci (premiéra 14. února 2013) vystoupí i Mary Elizabeth Winstead, která už v pět let staré Smrtonosné pasti 4.0 ztvárnila postavu McClaneovy dcery Lucy.

0 0
9.8.2012

A jelikož už delší dobu víme, že v páté pasti se objeví i McClaneův syn Jack, je tu velká možnost, že se zde oba Johnovi potomci poprvé od první Smrtonosné pasti setkají. Zatím ale těžko říct, jak velkou roli bude Winstead ve filmu mít. Pořád se ještě může jednat pouze o izolovanou menší roli či dokonce cameo alá Holly McClane ve Smrtonosné pasti 2.

Vedle Mary Elizabeth Winstead a Jaiy Courtneyho však byla do filmu ohlášená další spousta herců, včetně Němce Sebastiana Kocha, Američana Amaury Nolasca (Prison Break) či Rusek Anne Vyalitsyny a Julie Snigir. Jestli si pak Patrick Stewart zahraje hlavního padoucha, jak bylo kdysi řečeno, to bohužel ještě stále nevíme…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti