Die Hard (Smrtonosná past) Nové info o pětce

Nové info o pětce

Nové info o pětce

Před pár měsíci byl Willis reportéry tázán ohledně jeho plánů na další pokračování Smrtonosné pasti. Zatímco tehdy představitel hlavní role celé quadrilogie bral vyhlídky na pátý díl ještě s rezervou, dnes už to vidí zase úplně jinak.

0 0
23.2.2010

Tentokrát byl Willis dotazován televizí MTV ku příležitosti blížící se premiéry nové komedie Kevina Smithe (hacker Warlock ze čtvrté Pasti) Poldové, ve které ztvární hlavní roli.

A zatímco v listopadu Bruce ještě dával scénáristům ultimáta na vymýšlení pořádného příběhu, dnes už nám vznik pětky ohlašuje se skálopevnou jistotou.


Smrtonosnou past 5 by chtěl Willis začít točit už příští rok, a režie by se měl opět ujmout jeho oblíbenec Len Wiseman, který natočil i čtverku. V novém filmu by se pak měl newyorský poručík John McClane podívat do světa a snad tak nakopat pár terooristických zadků ještě v jejich domovině.

Další zajímavou zprávou pak je, že Willis společně se Samuelem L. Jacksonem a režisérem M. Night Shyamalanem kují pikle na pokračování jejich výborného thrilleru Vyvolený z roku 2000, což by se po jeho několika posledních filmech náramně hodilo především právě panu režisérovi.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti