Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

Pátá past se mohla natáčet v Česku... nakonec z toho ale sešlo

Pátá past se mohla natáčet v Česku... nakonec z toho ale sešlo

Český zpravodajský server iDNES.cz ve své kulturní rubrice včera informoval o tom, že pátá Smrtonosná past se mohla natáčet i v České republice. Nakonec se ale celá produkce přemístí do prý jistějšího Maďarska.

0 0
22.10.2011

Už v naší poslední novince jsme vás informovali o tom, že natáčení filmu A Good Day to Die Hard začne v lednu roku 2012 v Moskvě. Mimo to se ale část filmu podle všeho mohla natáčet i v České republice, konkrétně v Praze a Ostravě. Uvádí to server iDnes.cztomto článku.

Tento článek dále uvádí, že přestože se filmařům páté pasti v republice vážně zalíbilo a skutečně zde chtěli již od února začít natáčet, zjistilo se, že státní pobídky filmovým produkcím (které byly v Česku zavedeny zhruba před rokem a podle kterých může stát vrátit filmařům část peněz utracených během natáčení) jsou na letošní rok už vyčerpané a na ten příští je ještě nejde zaručit.

Celá produkce se tak nakonec přemístí do Budapešti, kam odchází i Bruce Willis a možnost užít si v nové Smrtonosné pasti i nějaké pěkné české lokace. Škoda.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama