Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

První dva komiksy jsou na světě

První dva komiksy jsou na světě

V minulé novince jste si mohli přečíst o tehdy připravované komiksové sérii Die Hard: Year One, zachycující úsvit McClaneovy kariéry u policejního sboru v sedmdesátých letech. A k dnešnímu dni tiskárny nakladatelství Boom! opustila už první dvě čísla.

0 0
6.11.2009

Více o nové komiksové sérii Die Hard: Year One si můžete přečíst ve shrnujícím článku, který nyní doplnily i samostatné profily prvních dvou čísel (#1, #2).

Co se týče samotného obsahu nových komiksů, fanoušci klasické Smrtonosné pasti by mohli pocítit i nemalé zklamání. Místo sofistikovaného plánu skupiny padouchů, do kterého nicnetušící McClane padá po hlavě, se setkáváme s několika příběhy z newyorského podsvětí, ve kterých McClane hraje pouze vedlejší roli. Nezbývá nám tak nic než doufat, že Johna nebude muset prst na spoušti svrbět příliš dlouho, a třeba se nakonec i dočkáme zrodu klasického „yeppe-ki-yay motherfucker“.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama