Die Hard (Smrtonosná past) Staronový padouch pro pátou Smrtonosnou past

Staronový padouch pro pátou Smrtonosnou past

Staronový padouch pro pátou Smrtonosnou past

Další díl Smrtonosné pasti je nevyhnutelný. O tom nás už několikrát informoval představitel hlavní role všech dosavadních dílů série Bruce Willis. Nyní se však vedle pouhých slibů na internetu objevilo i několik konkrétnějších fak­tů.

0 0
2.2.2011

Podle Willise se má začít natáčet už letos, aby tak byla Smrtonosná past 5 připravena na premiéru v roce 2012. Jak bylo zjištěno už dříve, pátý film by se měl nést ve více globálnějším duchu, kdy John McClane pravděpodobně zavítá do Evropy. A dál?

Nově bylo uvedeno, že scénář k filmu má napsat Skip Woods, který už má na svém kontě scénáře k filmům jako A-Team, X-Men Origins: Wolverine či Hitman. Vedle toho vyvstala ještě jedna zajímavá fáma ohledně hlavního záporáka filmu, a teď se podržte.


McClanovi by zde totiž měl zatápět další člen z rodiny Gruberových, a sice sestra Hanse a Simona z prvního a třetího dílu. Jakkoliv šílená se tato myšlenka zdá být, uchovává v sobě jakousi zvrácenou logiku, kdy jsme se doposud s nějakým tím Gruberem střetli vždy v lichém dílu série. Pokud by se tento drb ale nakonec potvrdil, zároveň by se jednalo o první „gruberovský“ díl, za kterým by nestál John McTiernan, protože o režisérský post pro nový film se opět uchází Len Wiseman, režisér čtverky.

Ohledně páté pasti byl navíc znovu dotázán Willis, který vydal zajímavé prohlášení. Podle něj totiž série Smrtonosných pastí v budoucnu už vůbec nemusí být spjatá s jeho jménem:

Myslím si, že během několika následujících let si za mě můžou klidně najít náhradu. Sám za sebe bych rád natočil Smrtonosnou past 5 a pak ještě jednu poslední – Smrtonosnou past 6, než to zakrvavený tílko konečně pověsím na hřebík.

Momentálně ještě dokážu pobíhat po place a rvát se, ale přijde doba, kdy už tohle prostě dělat chtít nebudu. V tu chvíli nadobro odstoupím od série Smrtonosných pas­tí.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti