Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

Staronový padouch pro pátou Smrtonosnou past

Staronový padouch pro pátou Smrtonosnou past

Další díl Smrtonosné pasti je nevyhnutelný. O tom nás už několikrát informoval představitel hlavní role všech dosavadních dílů série Bruce Willis. Nyní se však vedle pouhých slibů na internetu objevilo i několik konkrétnějších fak­tů.

0 0
2.2.2011

Podle Willise se má začít natáčet už letos, aby tak byla Smrtonosná past 5 připravena na premiéru v roce 2012. Jak bylo zjištěno už dříve, pátý film by se měl nést ve více globálnějším duchu, kdy John McClane pravděpodobně zavítá do Evropy. A dál?

Nově bylo uvedeno, že scénář k filmu má napsat Skip Woods, který už má na svém kontě scénáře k filmům jako A-Team, X-Men Origins: Wolverine či Hitman. Vedle toho vyvstala ještě jedna zajímavá fáma ohledně hlavního záporáka filmu, a teď se podržte.

McClanovi by zde totiž měl zatápět další člen z rodiny Gruberových, a sice sestra Hanse a Simona z prvního a třetího dílu. Jakkoliv šílená se tato myšlenka zdá být, uchovává v sobě jakousi zvrácenou logiku, kdy jsme se doposud s nějakým tím Gruberem střetli vždy v lichém dílu série. Pokud by se tento drb ale nakonec potvrdil, zároveň by se jednalo o první „gruberovský“ díl, za kterým by nestál John McTiernan, protože o režisérský post pro nový film se opět uchází Len Wiseman, režisér čtverky.

Ohledně páté pasti byl navíc znovu dotázán Willis, který vydal zajímavé prohlášení. Podle něj totiž série Smrtonosných pastí v budoucnu už vůbec nemusí být spjatá s jeho jménem:

Myslím si, že během několika následujících let si za mě můžou klidně najít náhradu. Sám za sebe bych rád natočil Smrtonosnou past 5 a pak ještě jednu poslední – Smrtonosnou past 6, než to zakrvavený tílko konečně pověsím na hřebík.

Momentálně ještě dokážu pobíhat po place a rvát se, ale přijde doba, kdy už tohle prostě dělat chtít nebudu. V tu chvíli nadobro odstoupím od série Smrtonosných pas­tí.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama