Dracula (Drákula) Popis

Dracula

Dracula

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.


Ocitáme se v 19. století, když do Londýna přijíždí tajemný Dracula, sám sebe představuje jako amerického podnikatele, který se do viktoriánské společnosti snaží přinést něco z moderní vědy. Především se zajímá o nové poznatky týkající se elektřiny, která slibuje, že prosvětlí noc – což je užitečné pro někoho, kdo se vyhýbá slunci. Avšak za jeho cestováním se skrývá ještě jeden důvod: doufá, že se pomstí těm, kteří ho prokleli. Všechno probíhá podle plánu, dokud nepotkává ženu, která jak se později ukáže je jeho reinkarnovaná manželka.

Seriál odstartoval 25. října 2013 na stanici NBC a dočkal se pouze 10 epizod. Ještě v roce 2016 se polemizovalo nad obnovením seriálu, ale všechny snahy nejspíš selhaly.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vystrk

byl bych rád za druhou sérku mazec

16.2.2014 | 0:12:30
Xavik

Po finále první řady měním hodnocení z 60% na 80%. Ten seriál za to nakonec stojí. :) :

admin
26.1.2014 | 19:51:54
Ponine94

Zatím perfektní seriál, ale jestli má opravdu jen 10 epizod, přijde mi to hodně málo. :(

5.11.2013 | 7:03:05

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI