Dracula (Drákula) Popis

Dracula

Dracula

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.


Ocitáme se v 19. století, když do Londýna přijíždí tajemný Dracula, sám sebe představuje jako amerického podnikatele, který se do viktoriánské společnosti snaží přinést něco z moderní vědy. Především se zajímá o nové poznatky týkající se elektřiny, která slibuje, že prosvětlí noc – což je užitečné pro někoho, kdo se vyhýbá slunci. Avšak za jeho cestováním se skrývá ještě jeden důvod: doufá, že se pomstí těm, kteří ho prokleli. Všechno probíhá podle plánu, dokud nepotkává ženu, která jak se později ukáže je jeho reinkarnovaná manželka.

Seriál odstartoval 25. října 2013 na stanici NBC a dočkal se pouze 10 epizod. Ještě v roce 2016 se polemizovalo nad obnovením seriálu, ale všechny snahy nejspíš selhaly.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vystrk

byl bych rád za druhou sérku mazec

16.2.2014 | 0:12:30
Xavik

Po finále první řady měním hodnocení z 60% na 80%. Ten seriál za to nakonec stojí. :) :

admin
26.1.2014 | 19:51:54
Ponine94

Zatím perfektní seriál, ale jestli má opravdu jen 10 epizod, přijde mi to hodně málo. :(

5.11.2013 | 7:03:05

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI