Dracula (Drákula)
77/100 - 61×

Dracula(Drákula)

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Historický, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jessica De Gouw (Mina Murray), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Jonathan Rhys Meyers (Alexander Grayson), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby), Katie McGrath (Lucy Westenra), Ben Miles (Pan Browning)

R. M. Renfield

R. M. Renfield

Loajální pomocník Drákuly, který mu před lety zachránil život.

Sezóny 1
2013 - 2014

Renfield a Drákula se poznali, když se Drákula zajímal o koupi určitých dolů a navštívil majitele, pro které Renfield pracoval za barem. Původní majitele povraždil a raněnému Renfieldovi zajistil lékařskou pomoc. Jelikož dobře odhadl jeho právnické schopnosti, a tak mu nabídl práci, kterou Renfield přijal. Získává si pánovu důvěru, stávají se z nich přátelé a nakonec zná Renfield všechna jeho tajemství.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Je ho skoda…

28.1.2014 | 14:07:06
jajush

Miluju jak sarkasticky odpovídá Graysonovi

10.11.2013 | 17:10:37

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama