Dracula (Drákula)
77/100 - 61×

Dracula(Drákula)

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Historický, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jessica De Gouw (Mina Murray), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Jonathan Rhys Meyers (Alexander Grayson), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby), Katie McGrath (Lucy Westenra), Ben Miles (Pan Browning)

Mina Murray

Mina Murray

Mina, jediná žena studující na londýnské univerzitě na lékařku, je popisovaná jako chytrá, nezávislá a pokroková žena. Drákula v ní poznává svou reinkarnovanou manželku Ilonu.

Sezóny 1
2013 - 2014

Mina Murray žije se svým otcem Williamem a studuje medicínu v Londýně. Je velmi zaměřená na své studium a kariéru, a tak trochu přehlíží Jonathana, který je do ní zamilovaný a rád by, aby se stala jeho ženou. Tajemný Alexander Grayson ji uchvátí a v jeho přítomnosti pocítí něco, o ještě nikdy dříve. Je velmi podobná princezně Iloně, která byla před stovkami let jeho manželkou, ale Řád Draka ji připravil o život a z Vlada učinili upíra Drákulu.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Huntress :)

30.10.2013 | 0:29:48

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama