Dune (Duna)
93/100 - 16×

Dune(Duna)

Duna je sci-fi sága, kterou vytvořil americký spisovatel Frank Herbert. Příběh se točí kolem pouštní planety Arrakis, jediného světa s kořením, které prodlužuje lidský život a dodává psychické schopnosti.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | | 127 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Timothée Chalamet (Paul Atreides), Zendaya (Chani), Rebecca Ferguson (Jessica), Oscar Isaac (Leto Atreides), Josh Brolin (Gurney Halleck), Jason Momoa (Duncan Idaho), Stellan Skarsgård (Vladimir Harkonnen), Dave Bautista (Glossu Rabban Harkonnen), Sharon Duncan-Brewster (Liet Kynes), Stephen McKinley Henderson (Thufir Hawat), Charlotte Rampling (Gaius Helena Mohiam), Javier Bardem (Stilgar), Chen Chang (Wellington Yueh), David Dastmalchian (Piter De Vries), Austin Butler (Feyd-Rautha Harkonnen)

Druhá část Duny představuje první trailer

Druhá část Duny představuje první trailer

Rod Atreidů je na prahu konce své existence a zlotřilí Harkonnenové hodlají zabít i Paula. Na scénu vstupuje i Feyd Rautha, přičemž se na psychopatický Stingův výkon z osmdesátkové verze pokusí navázat Austin Butler. Jak se vám první trailer na druhou část Duny líbí?

19 1
4.5.2023

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Rik

Podívaná to je, o tom žádná.

4.5.2023 | 9:45:16
percival2

Když jsou prachy, natočí se to přesně jako v knížce. Ta obsahuje tak podrobné popisy, že je stačí jen vzít a začít programovat CGI červa. A když ty efekty vypadají takto nenuceně, pak to má i duši. Herci jsou vybraní uvěřitelní, takže je to radost sledovat. Za tohle určitě utratím mé težce vydělané korunky. Jen si dám bacha, abych nešel na 3D. Jo a pokud si někdo nevšimnul, žádná ideologie. A přitom měli tolik možností, třeba ti androidé mohli být bezpohlavní, Bene Gesserit lesbická organizace a kosmická gilda měla pro navigátory tolik krásných nových genderů ;-) Konec ironie, prostě to tam není.

4.5.2023 | 10:18:21
Sludig

Jedna z mala veci ktere po shlednuti v kine porizuju na BlueRay pro opakovane sledovani.

4.5.2023 | 11:58:29
JakeDeffe

Držet se víceméně knih, nevymýšlet si vlastní kraviny a necpat do toho svý politický názory je cesta k úspěchu, škoda, že se toho nedržel Zaklínač, Nadace a další… Vypadá to úžasně, hrozně se těším

5.5.2023 | 5:15:20
SUFORAYSIS

Hodně doufám že druhá POLOVINA bude ještě lepší jak JEDNIČKA.....­........tam to bila ke koncu trošku uspávačka a tam ty ČERVI a souboj s JANISEM nebil uplně OK. :-( jinak se určitě PŘÍJDU DO TYJÁTRU PODÍVAT......­....... :-)

8.5.2023 | 9:35:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Duna: Část druhá

Premiéra: 29.2.2024
Režie: Denis Villeneuve
Scénář: Jon Spaihts, Denis Villeneuve
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Austin Butler, Florence Pugh, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, Anya Taylor-Joy,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2, 3
PLAKÁTY: 12

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí druhou Dunu

Edňáci hodnotí druhou Dunu

Druhá Duna už dva týdny dominuje světovým kinům a film si nemohli nechat ujít ani někteří redaktoři Edny. Ti vám nyní přinášejí své názory na to, jaké dojmy v nich tento téměř tříhodinový snímek zanechal.

Reklama

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama