Ash vs Evil Dead Čekají nás nové sběratelské figurky ze světa Evil Dead

Čekají nás nové sběratelské figurky ze světa Evil Dead

Čekají nás nové sběratelské figurky ze světa Evil Dead

Dnes tu máme dobrou zprávu pro ty fanoušky fenoménu Evil Dead, kteří zároveň dokáží ocenit i kvalitní sběratelské figurky z jejich oblíbených filmů a seriálů. V dohledné době nás totiž čeká vydání jak nové figurky ze Smrtelného zla 2, tak i hned několika produktů z aktuálního seriálu.


5 0
27.12.2015

Už ve středu 30. prosince zahájí americký výrobce Sideshow Collectibles předprodej nové výstavní figurky Ashe Williamse z filmu Smrtelné zlo 2 v poměru 1:6. Slideshow tuto figurku představila na svém webu, kde se lze rovněž přihlásit do soutěže o ni. Bližší pohled na tuto figurku pak firma představila i na svém oficiálním Instagramu.

(první pohled na novou sběratelskou figurku
Ashe Williamse z Evil Dead II; FOTO: Slideshow Collectibles)


Snad ale ještě zajímavější poctu fenoménu Evil Dead slibuje společnost National Entertainment Collectibles Association (NECA), která na jaro příštího roku připravuje vydání akčních figurek s tematikou nového seriálu Ash vs Evil Dead. O těchto figurkách zatím nemáme bližší informace, velmi pravděpodobně se ale dočkáme zpracování všech hlavních postav seriálu, plus minimálně i démona Eliga. Na svém oficiálním Twitteru navíc NECA před pár dny zveřejnila i první fotku pracovní verze figurky seriálového Ashe, která je svému předobrazu opravdu velmi věrná.

Konkrétně právě NECA se s tematikou Evil Dead nepotýká poprvé, neboť už v minulosti nabízela hned několik sběratelských i akčních figurek s tematikou druhého filmu. A minimálně právě proto bude určitě zajímavé sledovat, jak se tento výrobce popere i s hlavními hrdiny seriálu Ash vs Evil Dead.

Diskuze /3

PecaCZE

Ta je skvělá. Zkusil jsem štěstí, díky za upozornění. Zaujalo mě to DPH, clo atd. by mě zajímalo kolik to tak bude. Kdybych měl to štěstí a za rok mi to přišlo, tak to asi prodám levně Hurleymu :) ten by to určitě ocenil víc. ( Podle toho kolik taková figurka bude stát )

#2 atack
27.12.2015 | 22:58:18
atack

#1 PecaCZE: je docela dost eshopu co vám tu figurku i spostu dalších dokáží dovéz až kvám domů a ceny nejsou až tak přepalený :) otázka teda jak pro koho :)

27.12.2015 | 23:17:42
Hurley

Další obrázky Slideshow Ashe pro zájemce: https://www.sideshowtoy.com/…ead-by-dawn/

Cena bude nakonec $239.99, tzn. skoro šest tisíc, což už je hodně přemrštěný. Zvlášť když mi přijde, že ta NECA verze (co je navíc nejspíš „jen“ akční figurka), je v obličeji Campbellovi mnohem podobnější než tohle.

webmaster
31.12.2015 | 8:51:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás