Ash vs Evil Dead
93/100 - 98×

Ash vs Evil Dead

Seriálové pokračování kultovní komediálně-hororové trilogie Evil Dead, ve kterém se Bruce Campbell vrací jako stárnoucí Ash Williams, démonobijec, tlučhuba a packal připravený to natřít všem démonům a jiným příšerám, co se mu postaví do cesty. Za seriálem stojí režisér původní trilogie Sam Raimi.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 30 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Komedie
hrají
Bruce Campbell (Ashley J. Williams), Ray Santiago (Pablo Simon Bolivar), Lucy Lawless (Ruby Knowby), Michelle Hurd (Linda B. Emery), Becca Tobin (Baal)

Čekají nás nové sběratelské figurky ze světa Evil Dead

Čekají nás nové sběratelské figurky ze světa Evil Dead

Dnes tu máme dobrou zprávu pro ty fanoušky fenoménu Evil Dead, kteří zároveň dokáží ocenit i kvalitní sběratelské figurky z jejich oblíbených filmů a seriálů. V dohledné době nás totiž čeká vydání jak nové figurky ze Smrtelného zla 2, tak i hned několika produktů z aktuálního seriálu.

5 0
27.12.2015

Už ve středu 30. prosince zahájí americký výrobce Sideshow Collectibles předprodej nové výstavní figurky Ashe Williamse z filmu Smrtelné zlo 2 v poměru 1:6. Slideshow tuto figurku představila na svém webu, kde se lze rovněž přihlásit do soutěže o ni. Bližší pohled na tuto figurku pak firma představila i na svém oficiálním Instagramu.

(první pohled na novou sběratelskou figurku
Ashe Williamse z Evil Dead II; FOTO: Slideshow Collectibles)

Snad ale ještě zajímavější poctu fenoménu Evil Dead slibuje společnost National Entertainment Collectibles Association (NECA), která na jaro příštího roku připravuje vydání akčních figurek s tematikou nového seriálu Ash vs Evil Dead. O těchto figurkách zatím nemáme bližší informace, velmi pravděpodobně se ale dočkáme zpracování všech hlavních postav seriálu, plus minimálně i démona Eliga. Na svém oficiálním Twitteru navíc NECA před pár dny zveřejnila i první fotku pracovní verze figurky seriálového Ashe, která je svému předobrazu opravdu velmi věrná.

Konkrétně právě NECA se s tematikou Evil Dead nepotýká poprvé, neboť už v minulosti nabízela hned několik sběratelských i akčních figurek s tematikou druhého filmu. A minimálně právě proto bude určitě zajímavé sledovat, jak se tento výrobce popere i s hlavními hrdiny seriálu Ash vs Evil Dead.

Zdroj: Starz

Diskuze /3

PecaCZE

Ta je skvělá. Zkusil jsem štěstí, díky za upozornění. Zaujalo mě to DPH, clo atd. by mě zajímalo kolik to tak bude. Kdybych měl to štěstí a za rok mi to přišlo, tak to asi prodám levně Hurleymu :) ten by to určitě ocenil víc. ( Podle toho kolik taková figurka bude stát )

#2 atack
27.12.2015 | 22:58:18
atack

#1 PecaCZE: je docela dost eshopu co vám tu figurku i spostu dalších dokáží dovéz až kvám domů a ceny nejsou až tak přepalený :) otázka teda jak pro koho :)

27.12.2015 | 23:17:42
Hurley

Další obrázky Slideshow Ashe pro zájemce: https://www.sideshowtoy.com/…ead-by-dawn/

Cena bude nakonec $239.99, tzn. skoro šest tisíc, což už je hodně přemrštěný. Zvlášť když mi přijde, že ta NECA verze (co je navíc nejspíš „jen“ akční figurka), je v obličeji Campbellovi mnohem podobnější než tohle.

čestný člen redakce
31.12.2015 | 8:51:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů