Ash vs Evil Dead Seriál povolává Mimi Rogers a Mika Edwarda

Seriál povolává Mimi Rogers a Mika Edwarda

Seriál povolává Mimi Rogers a Mika Edwarda

Hlavní role nového seriálu Ash vs Evil Dead byly obsazeny a samotné natáčení je tak v plném proudu. Podle nejnovějších zpráv byli ale nyní obsazeni dva další herci do rolí vedlejších, a sice devěta­padesátiletá Američanka Mimi Rogers a jedna­čtyřicetiletý Novozélanďan Mike Edward.


2 0
31.5.2015

Herečku (a k tomu i profesionální hráčku pokeru) Mimi Rogers si můžeme pamatovat například z prvního filmového Austina Powerse nebo Ztracených ve vesmíru, či ze seriálů jako Two and a Half Men, The X-Files , NCIS nebo Mad Men. V seriálu Ash vs Evil Dead si Mimi zahraje Suzy Maxwell, matku Kelly Maxwell, jedné z hlavních postav seriálu a Ashových „sidekicků“ v podání Dany DeLorenzo.


Zatímco s Mimi Rogers se tedy v seriálu budeme nejspíš potkávat častěji, nabušeného fešáka Mika Edwarda, který se objevil například ve Spartakovi nebo novozélandské telenovele Shortland Street, si asi užijeme jenom jednou. Edward se totiž nechal slyšet, že hrál pouze v pilotním dílu od režiséra Sama Raimiho a k tomu naznačil, že ztvárnil roli policisty.

(Mike Edward jako Segovax
v seriálu Spartacus; FOTO: Starz)

A přestože zatím nevíme nic bližšího, stačí si vzpomenout na obsazení herečky Jill Marie Jones, která má v seriálu hrát policistku Amandu Fisher vyšetřující smrt jejího parťáka, za kterou podle ní stojí Ash Williams. A jelikož se má Edward objevit pouze v pilotní epizodě, je docela možné, že tohoto zabitého policistu a parťáka Amandy ztvární právě on. Je to ale zatím pouze spekulace.

Další novinky kolem seriálu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás