FlashForward (Vzpomínka na budoucnost)
82/100 - 81×

FlashForward(Vzpomínka na budoucnost)

Co kdybyste na okamžik dokázali vidět svoji budoucnost – tak jak bude váš život vypadat za šest měsíců? Začali byste se na to, co se stane, těšit … a nebo byste se snažili to zastavit?

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
hrají
Christine Woods (Janis Hawk), Peyton List (Nicole Kirby), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Joseph Fiennes (Mark Benford), Dominic Monaghan (Simon), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck)

S01E07: The Gift

S01E07: The Gift

Doplnili jsme popis sedmé epizody, ke které se objevila první obsahová ochutnávka.

5.11.2009
8 570 000
42 minut

FBI je na stopě takzvané Modré ruky, skupině lidí, kteří neměli žádnou vizi, z čehož usuzují, že za půl roku už nebudou mezi živými, čili v současné době už nemají co ztratit.

Vůdcem skupiny se ukáže být takzvaný Raynaud (což je v podstatě přenosný titul, ne skutečné jméno), kterého se Markovi, Demetriovi a Alovi nakonec podaří zatknout.

Mezitím právě Mark a Demetri řeší své domácí problémy se svými záblesky (v druhém případě je problém ten, že žádný záblesk nebyl), agent Al Gough se navíc taky zdá být nesvůj, přestože jeho flashforward už známe. Ve vedlejší dějové linii nastupuje Nicole jako dobrovolnice do nemocnice, kde pracuje Olivia a seznamuje se s Brycem. Vedle toho Aaron potkává veterána z Iráku, který byl u toho, kdy byla jeho dcera údajně zabita a ujišťuje ho, že opravdu nemohla přežít (navzdory tomu, co Aaron viděl ve svém záblesku).

V závěru epizody zjišťujeme více o Alově flashforwardu. Hned v prvním díle jsme viděli, že pracoval na nějakém případu v Londýně. Co už však nevíme je, že poté, co do zavřeného okna kanceláře vletěl pták, Al opustí místnost a přijme telefonát od svého právníka. Ten mu sdělí, že jistá Celia zemřela a z Alovy reakce zjišťujeme, že za to byl zodpovědný.

V přítomnosti sice vůbec neví, o koho jde, ale aby zvrátil budoucnost a předešel tomu, že by zapříčinil smrt někoho jiného, sám spáchá sebevraždu.

Poslední vteřiny patří Aaronovi, který se vrací domů z práce, kde na něj čeká jeho oficiálně mrtvá dcera.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama