Glee Sue Sylvester

Sue Sylvester

Sue Sylvester

Trenérka roztleskávaček, která má zálusk na New Directions.

Sezóny 6
2009 - 2015


Sue se objevuje již v první sérii jako trenérka týmu roztleskávaček s názvem Cheerios, konkurenčního školního klubu, který s New Directions soutěží o finance a přízeň.

Je nekompromisní a krutá, za svými cíli je ochotná jít přes mrtvoly. Má starší sestru Jean, která trpí Downovým syndromem.


Když Quinn, Brittany a Santana opustí tým a dají přednost sboru, rozhodne se Sue zničit New Directions jinou cestou a stane se vedoucí konkurenčního sboru Aural Intensity. Po smrti její starší sestry se vrací zpět do starých kolejí.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buffyna89

Čoraz viac mi lezie na nervy, ale mala aj veľmi dobré obdobia, kedy bola proste sarkastická, teraz je skôr už trápna svojím správaním a otravná.

30.4.2014 | 15:34:08
mynonka

Bez ní by to nebylo Glee.

14.5.2013 | 15:42:10
bibi007

Úžasná herečka ale občas mi jej postava lezie poriadne na nervy. :P

bibi007
4.10.2012 | 16:05:32

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři