S02E18: Born This Way

S02E18: Born This Way

Rachel se rozhoduje, zda podstoupit či nepodstoupit plastickou operaci jejího nosu, což vede Willa k tomu, aby začal povzbuzovat členy sboru v tom, aby přijali sami sebe takové, jací jsou. Skrytá lesba Santana a skrytý gay Dave se dají dohromady a uchází se o titul krále a královny plesu, zatímco si navzájem poskytují alibi pro jejich sexualitu.

cz sk
27.4.2011
8 620 000
57 minut

Základní info:

Režie: Alfonso Gomez-Rejon
Scénář: Brad Falchuk

Foto: FOXHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Artemian

Super díl :) moc se mi líbil :)

24.5.2011 | 15:54:25

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Filtr seriálů
Reklama