Glee Burt Hummel

Burt Hummel

Burt Hummel

Kurtův otec.

Sezóny 6
2009 - 2015


Burt působí jako netolerantní a zásadový muž, ovšem jakmile se mu Kurt svěří se svou sexuální orientací, tento fakt přijme a začne Kurta podporovat. Koncem první série se dá dohromady s Finnovou matkou a po tom, co se k sobě nastěhují, se vezmou.

Když Sue kandiduje do Kongresu, Burt se s pomocí Willa rozhodne kandidovat proti ní a volby vyhraje. V důsledku toho musí svůj čas rozdělit mezi Washington a Limu.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři