Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Blair Waldorf

Blair Waldorf

Blair pochází s bohaté rodiny žijící na Manhattanu. Je nejlepší kamarádkou Sereny van der Woodsen. Poté, co se ale Serena odstěhuje, jsou nějaký čas rivalky, přesto na sebe nedají dopustit.

Sezóny 6
2007 - 2012

Blair pochází s bohaté rodiny žijící na Manhattanu. Je nejlepší kamarádkou Sereny van der Woodsen. Poté, co se ale Serena odstěhuje, jsou nějaký čas rivalky, přesto na sebe nedají dopustit. Na škole je velmi populární a nejoblíbenější holkou na škole. Ví, co chce, a je schopná pro to udělat naprosto cokoliv. Má rozvedené rodiče.

Žije se svou matkou, známou modní návrhářkou Eleanor Waldorf na Upper East Side, její otec žije v Paříži se svým přítelem. Blair má vztah s Natem Archibaldem (nejhezčím klukem na škole), ale mají mezi sebou časté spory a také před sebou tají jedno velké tajemství. Nate Blair podvedl s její nejlepší kamarádkou Serenou a když to vyšlo najevo, Blair přišla o panenství s Chuckem Bassem. Její oblíbenkyně je herečka Audrey Hepburn, nejraději má film Snídaně u Tiffaniho. Ráda by nastoupila na Yale a sleduje seriál Gilmorova děvčata, jelikož příběh Rory jí přijde dokonalý, alespoň tím, že se dostala na Yale.

Po střední škole nastupuje na rok na Newyorskou univerzitu, na Yale ji nevzali kvůli intrikám. Není tam spokojená, ale snaží se s tím poprat. Rok na to se rozhodne přestoupit na Kolumbijskou univerzitu, kde je zas ve svém živlu.

Celým seriálem se řeší vztah mezi Blair a Chuckem, jsou do sebe bezhlavě zamilovaní, ale neustále se scházeli a rozcházeli. Prošli si mezi tím několika vztahy, Blair dokonce i jednou svatbou, ale to, co je táhlo k sobě, bylo silnější.

  • Rodina: Eleanor Waldorf (matka), Harold Waldorf (otec)
  • Přátelé: Serena van der Woodsen (nejlepší kamarádka), Penelope Shafai, Kati Farkas, Isabel Coates, Nate Archibald
  • Románky: Chuck Bass (manžel), Nate Archibald (ex-přítel), Louis Grimaldi (ex-manžel), Dan Humphrey (ex-přítel)
  • Nepřátelé: Jenny Humphrey, Georgina Sparks, Gossip girl

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama