Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 182×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Lily van der Woodsen

Lily van der Woodsen

Lily je matkou Sereny a Erica. Celkem se 4× vdala. Muži jí zkrátka milují. Snaží se vše dělat pro rodinu a ne vždy je to správné.

Sezóny 6
2007 - 2012

Lily van der Woodsen je silná žena, která žije pro rodinu. Má dceru Serenu a syna Erica. Se Serenou se často neshodují ve svých názorech. Skvělý vztah si vybudovala s Chuckem, když ho přijala za vlastního. Spoustu vecí řeší penězi a občas na to už doplatila. Stará se o svou nemocnou matku Cece. Má bouřlivý vztah se svou sestrou Carol.

V mládí prožívala bouřlivé období, chodila s Rufusem Humphreym a když zjistí, že její dcera randí s jeho synem, je z toho nešťastná a snaží se tomu zabránit, Nechce už mít s touto rodinou nic společného. Osud tomu dal a jeden čas jsou ti dva manželé. Nakonec to ale dopadne tak, že se už na dobro rozchází. Lily se vrací k Bartovi Bassovi.

Rodina: Serena van der Woodsen (dcera), Eric van der Woodsen (syn), Cece Rhodes (matka), Carol Rhodes (sestra), Lola Rhodes (neteř)

Románky: William van der Woodsen (ex-manžel), Rufus Humphrey (ex-manžel), Klaus (ex-manžel), Bart Bass (ex-manžel)

Přátelé: Eleanor Waldorf, Anne Archibald

Nepřátelé: Jack Bass

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama