Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 182×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Postavy

 • Blair Waldorf

  Blair Waldorf

  Blair pochází s bohaté rodiny žijící na Manhattanu. Je nejlepší kamarádkou Sereny van der Woodsen. Poté, co se ale Serena odstěhuje, jsou nějaký čas rivalky, přesto na sebe nedají dopustit.

  Sezóny 6
  2007 - 2012
 • Chuck Bass

  Chuck Bass

  Chuck je syn bohatého obchodníka Barta Basse. Stačí říct jak se jmenuje a svět mu leží u nohou. Je hezký a nebezpečný. Příjde si jako krá Upper East Side. I on má ale duši, které neporučí.

  Sezóny 6
  2007 - 2012
 • Serena van der Woodsen

  Serena van der Woodsen

  Serena žije na Manhattannu se svou matkou a bratrem. Pochází z bohaté rodinky, která je považována za smetánku Upper East Side. Je nejlepší kamarádkou Blair. Nějaký čas je na internátní škole. Nyní se ale vrací.

  Sezóny 6
  2007 - 2012
 • Dan Humphrey

  Dan Humphrey

  Dan žije v Brooklynu se svým otcem a mladší sestrou. Chodí na soukromou střední St. Jude´s a je považován za outsidera. Postupně se začleňuje mezi smetánku. Je zamilovaný do Sereny van der Woodsen.

  Sezóny 6
  2007 - 2012
 • Nate Archibald

  Nate Archibald

  Nate žije se svými rodiči na Upper East Side.Je jedináček a se svými rodiči má skvělý vztah. Má přítelkyni Blair, před kterou tají jedno tajemství, to se ale jak už to bývá provalí co nevidět.

  Sezóny 6
  2007 - 2012
 • Vanessa Abrams

  Vanessa Abrams

  Vanessa je Danovou blízkou kamarádkou. Žije v Brooklynu a nemá ráda lidi z Upper East Side, i když se tam často vyskytuje. Miluje filmování.

  Sezóny 5
  2007 - 2012
 • Georgina Sparks

  Georgina Sparks

  Georgina je největší intrikánka, jakou si umíte představit. Chodila do stejného ročníku se Serenou a spol. Bývala kamarádkou Sereny, ale ty časy jsou pryč. Vždy se nečekaně zjeví a nadělá průšvihy. S ní do křížku se jen tak někdo dostat nechce.

  Sezóny 6
  2008 - 2012
 • Jenny Humphrey

  Jenny Humphrey

  Jenny je mladší sestra Dana. Žije se svým otcem a bratrem v Brooklynu a hrozně ráda by pronikla do světa Manhattanské smetánky. To se jí splní a její popularita vzroste, i když je mladší.

  Sezóny 5
  2007 - 2012
 • Eric van der Woodsen

  Eric van der Woodsen

  Mladší bratr Sereny. Žije na Manhattanu se svou sestrou a matkou. Přizná se, že je gay. Je to hodný kluk, který nedá dopustit na svojí sestru.

  Sezóny 5
  2007 - 2012
 • Lily van der Woodsen

  Lily van der Woodsen

  Lily je matkou Sereny a Erica. Celkem se 4× vdala. Muži jí zkrátka milují. Snaží se vše dělat pro rodinu a ne vždy je to správné.

  Sezóny 6
  2007 - 2012
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama