Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 184×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Vanessa Abrams

Vanessa Abrams

Vanessa je Danovou blízkou kamarádkou. Žije v Brooklynu a nemá ráda lidi z Upper East Side, i když se tam často vyskytuje. Miluje filmování.

Sezóny 5
2007 - 2012

Vanessa žije se svou starší sestrou Rubyv Brooklynu. Studuje stejně jako Dan soukromou střední. Jsou velmi blízcí přátelé. Její první kluk byl právě Dan a hodně si rozumí. Humphreyovi bere jako svou druhou rodinu a nedá na ně dopustit. Svojí rodinu skoro nevídá, nemá to jednoduché.

Její vášní je filmování. Už na střední škole natáčí tamní život a nakonec studuje film na Newyorské univerzitě. Obdivuje slavné režiséry a sama natáčí dokumenty. V jednom natáčela i vztah Dana a Sereny. Nebo školní představení

Ze začátku si nerozuměla se Serenou, kvůli Danovi nakonec se spřátelili. Nikdy si ale neporozuměla s Blair. Asi také kvůli tomu, že prožila vztah s Natem. Měli se rádi a rozuměli si, ale nakonec se jejich cesty rozdělili. Když se k sobě vrátili už to nebylo takové a lži je od sebe definitivně rozdělili. Prožila i aférku s Chuckem Bassem, se kterým několikrát strávila noc.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Te-Rez

Vanessa si myslí, jak je morálně lepší než ostatní, přitom je přinejmenším stejná intrikářka a potvora. Dokonce i větší.

19.2.2021 | 16:11:26
lenies

Strašná postava, jedna z nejhorších. Nejvíce mi na ní vadilo, jak si hrála na moralistku a přitom byla stejná intrikánka, jako ostatní, při prosazování SVÉ pravdy ne neštítila ničeho. Potom co zfetovaly Serenu jsem ji nemohla ani cítit,to bylo nanejvíš odporný a ještě jí ani nevadilo, že to udělaly.

22.5.2020 | 19:16:10
SaDiablo

Na začátku mi nevadila, pak jako by něco udělala scénáristům. :D
Přála jsem si, aby byli s Natem spolu.

28.4.2017 | 18:31:17

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů