Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Dan Humphrey

Dan Humphrey

Dan žije v Brooklynu se svým otcem a mladší sestrou. Chodí na soukromou střední St. Jude´s a je považován za outsidera. Postupně se začleňuje mezi smetánku. Je zamilovaný do Sereny van der Woodsen.

Sezóny 6
2007 - 2012

Dan žije v Brooklynu a je to takový outsider Manhattanu. CHodí na soukromou střední školu společně s Chuckem a Natem. Postupně se začleňuje mezi smetánku. Začne chodit se Serenou van der Woodsen. Jejich vztah ale prochází různými překážkami a také rozchody. Dan jako jediný, žije po celou dobu v Brooklynu, je to taková skrýš před světem tam venku. Nedá dopustit na svou malou sestru Jenny, která miluje Manhattan a svět s ním spojený, snaží se jí chránit i když ne vždy to je pro její dobro.

Po střední škole nastupuje na Newyorskou univerzitu. Studuje literatutu a dělá ho to co ho baví. vydává svou knihu Inside, která je inspirována životy lidí z Upper East Side. Získává si tím mnoho nepřátel, ke kterým si postupně hledá cestu. Má rád svého otce, který dělá vše pro jeho dobro, především v době kdy Dan chodí se svou profesorkou angličtiny. Mají mezi sebou občas spory, ale jinak na sebe nedají dopustit. Dan a Serena k sobě nakonec najdou cestu a vezmou se. Prostě k sobě patří.

Rodina: Rufus Humphrey (otec), Jenny Humphrey (sestra), Allison Humphrey (matka)

Románky: Serena van der Woodsen (manželka), Vanessa Abrams (ex-přítelkyně), Olivia Burke (ex-přítelkyně), Blair Waldorf (krátký vztah), Rachel (milenecký vztah), Georgina Sparks (románkek)

Přátelé: Nate Archibald, Chuck Bass, Blair Waldorf

Nepřátelé: Georgina Sparks, Gossip girl

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama