Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Serena van der Woodsen

Serena van der Woodsen

Serena žije na Manhattannu se svou matkou a bratrem. Pochází z bohaté rodinky, která je považována za smetánku Upper East Side. Je nejlepší kamarádkou Blair. Nějaký čas je na internátní škole. Nyní se ale vrací.

Sezóny 6
2007 - 2012

Serena je krásná holka, která moc dobře ví co chce. Žije na Upper East Side se svou matkou a mladším bratrem. Poté co podvede svou nejlepší kamarádku Blair, tak bez rozloučení odjede na internátní školu. Nyní se po roce vrací zpět a doufá, že to bude snadné, ale nic není jako to bývalo. Serena má pestrou minulost, bývala slavnou party girl, která se nebránila alkoholu a někdy ani drogám. Ty časy jsou ale pryč a „S“ se hodlá změnit k lepšímu.

Její matka Lili van der Woodsen momentálně chodí s Bartem Bassem, kterého si vezme. Serena není nadšená jejími vztahy, jelikož z nich získává sourozence, ne vždy takové jaké by si přála. Nedá dopustit na svého bratra Erika, pro kterého by udělala všechno na světě. Její nejlepší kamarádkou je Blair Waldorf, před kterou skrývá tajemství. To se bohužel s jejím návratem provalí. Byla první holkou Nata Archibalda, přítele její nejlepší kámošky. Na Upper East Side z toho bylo velké pozdvižení, holky si to ale jako správné kamarádky časem vyříkali.

Po střední škole měla v plánu jít studovat na Brownovu univerzitu. To léto se ale rozhodla, že bude pracovat u filmu a vysokou školu odloží. Po roce, kdy pracovala nastupuju na Columbijskou univerzitu.

Její největší láskou je po celý seriál Daniel Humphrey, neustále se scházeli. Měli mezi sebou spory, které se časem vyřešili ale mezi nimi už to nebylo jako kdysi. Nakonec se ale vše v dobré obrátí a na koneci 6. serie oslavujeme jejich svatbu.

Rodina: Lily van der Woodsen (matka), Wiliam van der Woodsen (otec), Eric van der Woodsen (bratr), Cece Rhodes (babička), Carol Rhodes (teta), Lola Rhodes (sestřenice)

Přátelé: Blair Waldorf (nejlepší kamarádka), Jenny Humphrey, Nate Archibald, Chuck Bass

Románky: Daniel Humphrey (manžel), Nate Archibald (ex-přítel), Aaron Rose (ex-přítel), Carter Baizen (románek)

Nepřátelé: Georgina Sparks, Ivy Dickens, Gossip girl

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama