Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Georgina Sparks

Georgina Sparks

Georgina je největší intrikánka, jakou si umíte představit. Chodila do stejného ročníku se Serenou a spol. Bývala kamarádkou Sereny, ale ty časy jsou pryč. Vždy se nečekaně zjeví a nadělá průšvihy. S ní do křížku se jen tak někdo dostat nechce.

Sezóny 6
2008 - 2012

Georgina Sparks pochází (jako většina postav v seriálu Gossip Girl) z bohaté rodiny, která v současnosti žije na venkově. Navštěvovala internátní školu ve Švýcarsku, ale hodně času trávila v New Yorku.

Kdysi si se Serenou užívaly divoké večírky. Párty, alkohol, drogy, kluci atd. Poté ji však její rodiče pošlou do léčebny, protože je závislá na drogách. Zjistí to velice kuriózním způsobem, jelikož Georgina prodá svého koně, jen aby měla peníze na další dávku.

Georgina se vždy nečekaně objeví a nadělá neplechu. Nejprve se snaží zavařit Sereně, vytahuje na ní starou minulost. Je to prostě intrikánka, kterou nikdo nemá rád.

Užije si románek s Danem. Po nějakém čase se objeví na jeho prahu s dítětem a tvrdí, že je jeho. On tomu zpočátku nevěří, ale uvědomí si, že by to mohla být pravda. Nakonec se, ale ukáže, že otcem je někdo jiný.

Chodila na Newyorskou univerzitu. Byla na pokoji s Blair, která to těžce nesla. Nesnáší jí a vždycky nesnášela.

Jejím prvním klukem byl Chuck Bass, kterého v 6. třídě připravila o panictví.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama