Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Nate Archibald

Nate Archibald

Nate žije se svými rodiči na Upper East Side.Je jedináček a se svými rodiči má skvělý vztah. Má přítelkyni Blair, před kterou tají jedno tajemství, to se ale jak už to bývá provalí co nevidět.

Sezóny 6
2007 - 2012

Nate navštěvuje stejne jako jeho kamarádi soukromou střední školu. Jeho otec je admirál a matka pochází z bohaté rodiny Vanderbiltů. Žádná rodina není dokonalá a tak , když jednu rozdělí nevěra, tak tuto naopak drogy. Natův otec bere drogy a je kvůli tomu zatčen. Nate je ale stále při něm. Nate neví co chce a to je jeho největší problém, proto se nechá snadno zmanipulovat svým dědečkem, který toho silně využívá. Nate se snaží vymanit z jeho vlivu, což znamená ztratit určitá privilegia.

Má bouřlivý vztah s Blair, před kterou tají svůj románek se Serenou. Ten se ale co nevidět provalí. Jeho nejlepším kamarádem je Chuck, i když mezi sebou mají spory kvůli Blair. Sblíží se i s Danem Humphreyem. Po střední škole nastupuje na Columbijskou univerzitu.

Nate je takový dívčí idol a holkám se zkrátka líbí. Nemá o ně nouzi. Projde si vztahem jak s Blair tak se Serenou. Dokonce i se starší ženou. Je to prostě lamač srdcí. Zamilovaná do něj byla i Danova mladší sestra Jenny. Je šéfredaktor Spectatoru, který se snaží porazit drbnu.

Rodina: Anne Archibald (matka), Howard Archibald (otec), Wiliam Vanderbild (dědeček), Tripp Vanderbilt (bratranec)

Románky: Blair Waldorf (ex-přítelkyně), Serena van der Woodsen (ex-přítelkyně), Vanessa Abrams (ex-přítelkyně), Catherine Beaton (milenecký vztah, byla starší a měla manžela), Jenny Humphrey (políbení), Bree Buckley (ex-přítelkyně), Juliet (ex-přítelkyně), Raina (románek), Diana Payne (ex-přítelkyně), Charlie (románek), Lola (ex-přítelkyně), Sage (přítelkyně)

Přátelé: Chuck Bass, Dan Humphrey, Blair Waldorf, Serena van der Woodsen

Nepřátelé: Georgina Sparks, Gossip girl

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama