Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 184×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Jenny Humphrey

Jenny Humphrey

Jenny je mladší sestra Dana. Žije se svým otcem a bratrem v Brooklynu a hrozně ráda by pronikla do světa Manhattanské smetánky. To se jí splní a její popularita vzroste, i když je mladší.

Sezóny 5
2007 - 2012

Jenny by hrozně ráda žila na Manhattanu. Miluje ten svět a život plný večírků a módních přehlídek. Zajímá se o módu a baví jí šít. Nemají tolik peněz a tak Jenny chodí pro inspiraci do obchodů a pak si je sama doma šije a dělá si originály.Nějaký čas pracuje u Eleanor Waldorf, Eleanor oceňuje její talent.

Rozumí si se Serenou van der Woodsen, za to s Blair jsou ze začátku kámošky ale nakonec rivalky a nemají se rády. Po Jenny toužil Chuck Bass, lépe řečeno chtěl jí dostat do postele, ona se nenechala proto se nemají rády. Prožila románek s Natem, což se nelíbilo Danovi, byla tak velmi populární. Jako jediná z debutantek měla na plese starší doprovod, navíc Nata Archibalda.

Prošla si i dealování drog, když se zapletla s Damienem. Měla kvůli tomu časté spory s tátou a nakonec se rozhodla vrátit k matce do Houstonu.

Rodina: Rufus Humphrey (otec), Allison Humphrey (matka), Dan Humphrey (bratr)

Románky: Damien (ex-přítel), Nate Archibald (ex-přítel)

Přátelé: Eric van der Woodsen, Serena van der Woodsen

Nepřítelé: Blair Waldorf, Chuck Bass, Gossip girl

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lenies

Tu poslední sérii (ve které se vyskytovala) byla hrozná a strašně mi vadilo, že když se vyspala s Chuckem, tak všichni vinili jen Chucka. Jenny už dávno nebyla dítě a věděla dobře, co dělá, on ji k tomu nenutil, ale všichni se chovali jak kdyby ji pomalu znásilnil. Když se vezme v potaz to, co řekl Dan v posledním díle, tak Jenny Chucka v podstatě využila, aby mohla odjet. Přitom ona byla pěkná mrcha a chování často přes čáru. I když ostatní intrikařili, tak pořád měli nějaký mantinely, Jenny ne.

8.5.2024 | 16:48:36
Te-Rez

Nejhorší postava, jakou znám. Jenny je čiré sobecké zlo.

12.2.2021 | 22:08:51

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů