Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Dorota Kishlovsky

Dorota Kishlovsky

Dorota pracuje jako služka u Waldorfů, ale je především důvěrnicí Blair, které určitým způsobem nahrazuje často nepřítomnou matku Eleanor. Někdy si také zahraje na špiona.

Sezóny 6
2007 - 2012

Dorota pracuje jako služka u Waldorfů, ale je především důvěrnicí Blair, které určitým způsobem nahrazuje často nepřítomnou matku Eleanor. Někdy si také zahraje na špiona. Dorota pochází z Polska, kde se provdala. Později zjistila, že si ji její manžel vzal jen kvůli šlechtickému titulu, a tak odjela z rodné země do Ameriky. U Waldorfů se cítí bezpečně a zamiluje se do vrátného Vanyi. Nicméně její manžel ji najde a chce odvléct zpět do Polska. Dorota se vzepře a podepíše rozvodové papíry. Vztahu s Vanyou už nic nebrání, Waldorfovi jim uspořádají svatbu a Cyrus jim dokonce koupí byt. Později se Dorotě narodí dcera Anna.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Dorotu jsem milovala. :D

28.4.2017 | 18:25:30

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů