Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Ivy Dickens

Ivy Dickens

Ivy je najatá Carol Rhodesovou, aby předstírala, že je její dcera. Nějaký čas tráví s rodinou Lily kterou si oblíbí. Když vyjde pravda najevo rodina van der Woodsenů na ní zanevře až na Cece.

Sezóny 3
2011 - 2012

Ivy byla najata Carol Rhodesovou (sestra Lily) aby hrála její dceru. Potřebovala získat přístup ke svěřeneckému účtu, protože Cece jí je odmítla dát. Veškerý čas tráví s rodinou Lily a jeví náklonost k Danovi. Když její mise končí vrací se zpět do Kalifornie.

Tam se shodou okolností na léto vydává Serena a přesvědčí ji aby se společně vrátili do New Yorku. Ivy se daří klamat ostatní i přesto, že jí několik lidí vydírá. Nejvíce jí věří Lily do té doby, než se objeví pravá Charlotte Rhodesová. Ivy je pro rodinu van der Woodsenů odepsaná a odjíždí.

Cece na ní jako jediná nezanevře. Trpí rakovinou a nezbývá ji moc času. Ivy jí se vším pomáhá a nakonec zdědí její majetek včetně bytu, kde bydlí Lily. Ivy se chce Lily pomstít a chodí zároveň s Rufusem i Wiliamem. Wiliam jí ale pouze využil. Lily se nakonec podaří dostat Ivy z bytu a ta opouští Upper East Side.

Po několika letech vydává knihu Ivy League.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů