Gossip Girl (Super drbna)
92/100 - 183×

Gossip Girl(Super drbna)

Super drbna s hlasem Kristen Bell vám nabídne exkurzi do života mladé newyorské smetánky, jejich radostí, starostí, lásky i závisti a nenávisti. Do školy se vrací Serena van der Woodsen, která před časem bez rozloučení odjela, a kartami přátelství a vztahů pořádně zamíchá. XOXO

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Romantický, Soap opera
hrají
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen),

Rufus Humphrey

Rufus Humphrey

Otec Dana a Jenny. Hudebník a majitel galerie. Kliďas, kterému záleží především na rodině. Snaží se udělat pro své děti jen to nejlepší. Nemá rád život na Manhattanu i když se tam často pohybuje. Nejvíc spokojený je doma v Brooklynu.

Sezóny 6
2007 - 2012

Rufus je otcem Dana a Jenny. Žije s nimi v Brooklynu a snaží se být správným otcem. S dětmi žije sám, jelikož jeho žena ho opustila kvůli sousedovi, na nějaký čas se k sobě vrátili, ale nefungovalo to, a tak žijí odděleně.

Když Dan začal chodit se Serenou setkal se po letech se svojí dávnou láskou Lily van der Woodsenovou. Společně vzpomínali na staré časy a zjistili že cit, který mezi nimi byl ještě zcela nevymizel. Po nějaké době, když zrovna Dan se Serenou spolu nebyli tak se Rufus s Lily vzali a žili společně. Najdnou byli Dan a Serena sourozenci. Vypadalo to, že jsou idylický pár ale ne tak docela. Ve finále se definitivně rozchází.

Rufus je hudebník a hraje s kapelou. Je to jeho koníček už od mládí a drží se ho dodnes. Dále vlastní gaerii, kde prodával obrazy své bývalé ženy.

Rodina: Dan Humphrey (syn), Jenny Humphrey (dcera),Allison Humphrey (ex-manželka), Lily van der Woodsen (ex-manželka)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Na to fiasko s Ivy nikdy nezapomenu, to byla po Danovi a Blair snad nejhorší věc, co se tam stala. :D

28.4.2017 | 18:27:06

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů