Grimm Co nás čeká ve finálové epizodě páté řady?

Co nás čeká ve finálové epizodě páté řady?

Co nás čeká ve finálové epizodě páté řady?

Stanice NBC zveřejnila oficiální popis k finálové epizodě páté řady. Pojďme se podívat, co nás čeká.


24 1
4.5.2016

Finále je za dveřmi a stanice NBC konečně zveřejnila oficiální popis pro finálovou epizodu. Tím potvrdila i fakt, že letošní finále bude mít dvě epizody. Jednadvacátá epizoda s názvem Set up změnila své jméno a nově je označena jako The Beginning of the End Part One. Co nás vlastně podle tvůrců ve finále čeká?

Černý dráp učiní strategický krok proti Hankovi, který všechny šokuje a nasměřuje Nicka na válečnou stezku. Val zvyšuje své vyšetřování, když objeví muže jménem Bonaparte. Mezitím se Adalind a kapitán Renard musí naučit žít v nové nepředvídatelné realitě s Dianou.


Z tohoto popisku lze snadno vyvodit, že minimálně Hankův život je v nebezpečí. Zabili by tvůrci jednu z hlavních postav? Před lety tvůrci seriálu prozradili, že Nick už nemusí být u policie a takhle by se tvůrci zbavili Nickova pouta k policii.

V devatenácté epizodě se nám objevila nová postava – Conrad Bonaparte. Ten je, z těch které jsme zatím viděli, nejvýše v hierarchii Černého drápu.

Poslední věta naznačuje, že Renard a Adalind se budou snažit vytvořit rodinu, jenomže jejich mocná dcera rozhodně nebude sekat latinu. Vyjde Renardovi jeho kandidatura?

Popis pro finálovou dvojitou dávku naznačuje, že bychom se po dlouhých pěti letech mohli rozloučit minimálně s Hankem. Jak to celé letos skončí podle vás?

Diskuze /11

JS

Nevadí mi, ale ak má niekto zatrepať krpcami, tak Hank. :)
Zaujímalo by ma, či je Conrad kráľovský. S Dianou – už v minulom dieli bolo vidieť, že to s ňou nebude ľahké. :)

4.5.2016 | 19:42:04
karlospajdos

Nééé Hanka néééé…

4.5.2016 | 20:29:01
janay

JJ když jsem něco podobného naznačovala v komentářích, byla jsem divná…a woala…něco podobného je i tvůrci naznačeno…

4.5.2016 | 21:54:29
Liss93

Sry Hanku, ale děj se musí hejbat. Takže jsem pro smrt :D Ale Diana je pěkně děsivé dítě.

4.5.2016 | 21:57:54
Holldir

Někdo přece Nickovi musí pomáhat a nemůže mu zůstat jen Rosalie a Monroe. Vždyť by pak kromě nich měl snad už jen Wua. Byl by skoro sám. Hank tu zatím byl jeho pevnej parťák a kdyby šlo do tuhýho tak by s ním šel všude a vždycky. To na tom bylo to nejlepší. Samotnej Grimm v akci bude dost oslabenej

4.5.2016 | 23:59:25
spalik

Nemusí ho zabít, ale stačilo by ho jenom pochroumat či hodit do komatu … Mno a pokuď někdo čeká jatka na konci, mám favorita a tím je Bonapart, tomu by ta hlava oddělená od krku moc slušela ! :-)

5.5.2016 | 0:31:46
evik6

Také doufám, že Hank neumře, jako postavu jsem si ho oblíbila a s Nickem tvoří sehranou dvojku. Spíš jsem zvědavá na jaké straně nakonec Nick skončí… Diana se mi nelíbí ani jako postava ani jako herečka a myslím, že je kolem ní trochu moc otazníků i na standard tohoto seriálu.

5.5.2016 | 9:30:00
lopee

Na druhou stranu kdo tam zbyl. Pokud zaklepe bačkorkama někdo z dvojky Monroe/Rosalee, tak by to byla škoda, ale hlavně by to děj moc neposunulo. Krámek Rosalee (aka drogové doupě pro Weseny) je v seriálu navíc potřeba, pro Nicka tam ještě k tomu mají více (?!) literatury než měl sám předtím v přívěsu. Je to i stejně kreslené, snad aby se v tom neztratil. Osobně bych se ale divil, kdyby někdo doopravdy zemřel, protože mají ten kouzelný klacík, co uzdravuje. Takže momentálně sázím na to, že to bude Hank, kdo bude smrtelně raněný, ale vrátí mu život. Ovšem díky tomu z něj také udělají hlavního záporáka pro další řadu. Constantina asi do seriálu nepřivedou, takže se bude do konce seriálu (příští řada asi bude bohužel poslední :-( ) vymítat jinak.

5.5.2016 | 14:00:29
JS

Na druhej strane, „strategický krok proti Hankovi“ nemusí nutne znamenať práve útok. Môžu ho skúsiť nejako zmanipulovať, aby sa k nim pridal. Ako prvé ma napadá malé zuríča na scéne, konečne by mohli založiť tú grimm-škôlku. :)

5.5.2016 | 16:14:03
Amdiron

Hankova smrt je asi nejpravděpodob­nější. Každopádně můžou ho jen nějak zmanipulovat nebo tak. Doufám ale, že to finále bude stejně perfektní jako loňské.

5.5.2016 | 20:19:55
Wolf9

[smazáno] Tak, ta informace, že se tento týden nic nekoná, tu už byla zmiňovaná před časem. I odpočet k další epizodě to ukazoval, jen mu věnovat občas pozornost. Zbytečně se rozčiluješ, jen si krátíš život. :-)

8.5.2016 | 13:59:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy