Grimm David Giuntoli láká na finálovou epizodu

David Giuntoli láká na finálovou epizodu

David Giuntoli láká na finálovou epizodu

Ještě před finálovou epizodou položil magazín Tvline několik záludných otázek hlavní hvězdě seriálu Davidu Giuntolimu. Co prozradil před finálovou epizodou představitel Nicka? Pozor, článek obsahuje spoilery.

25 0
30.3.2017

Nick má před sebou poslední souboj proti nejsilnějšímu Wesenovi, se kterým se kdy střetl. Opět tu má své věrné kamarády, kteří se mu budou snažit pomoct v boji proti samotnému ďáblovi. Jak předposlední epizoda ukázala, Zerstörer se s tím nepáře a v Grimmovi teče krev proudem. Na Tvline vyzpovídali Davida Giuntoliho, celý rozhovor si můžete přečíst na jejich webu.

Jaká byla vaše první reakce po přečtení závěru dvanácté epizody?
Když jsme to natáčeli, nebyla to moc dlouhá scéna, ale říkal jsem si „svatá dobroto“. Bylo to intenzivní. Při policejní přestřelce nemáte automatické zbraně. Najednou se všechno změnilo a všichni jsme měli automatické zbraně, byl jsem z toho nadšený. Nikdy jsem nic takového nedělal.


Na konci té scény došlo ke dvěma úmrtím. Jsou trvalá?
O tom bych neměl mluvit.

V jedenácté epizodě spolu Nick a Eve strávili nějaký ten čas, jak moc to pro ně bylo důležité?
Myslím, že to bylo skvělé. Jejich vztah si zaslouží nějakou pozornost, ale to natáčení bylo peklo. Bylo to, jakoby se Portlandem prohnala první chumelenice. Doslova uzavřela město. Mrzli jsme tam.

Myslíte, že Nick potřeboval slyšet, že Eve nelituje ničeho, co se stalo?
To bylo velká pomoc, potřeboval to. Myslím, že na to pořád myslel, protože ho ohledně toho varovala i jeho teta Mary.

Pojďme se podívat na finálovou epizodu. Co si Nick myslí po Hankově a Wuově smrti? Nebo je jen plný adrenalinu?
Ne, vůbec nemyslí. I když Nick není pomstychtivý, tak tohle budou jeho nejpomstychtivější dny. Vůbec nebude postupovat strategicky.

Řekněte nám něco o finále.
Je to konec. Nic se nestane nadarmo, vše se vysvětlí. Lidi budou spokojení.

Teď nám řekněte o finále něco, co jste nikomu neřekl.
Budeme si pohrávat se strukturou časoprostoru tak, jak jsme to ještě neviděli. Budeme si hrát s časem. Uvidíte budoucnost a uvidíte skoky v čase.

Giuntoliho poslední odpověď je zajímavá a může vyvolat řadu teorií. Na skoky v čase nás lákali už i tvůrci v rozhovoru před začátkem řady. Ukáží nám tvůrci ve finále hlavní postavy o několik let později, nebo se děj posune, protože Zerstörer zmizí a Nick se ho bude snažit najít? Na dlouhé natahování děje nemáme čas, tak doufejme, že budeme spokojení tak, jak tvrdí Giuntoli.

Foto: NBC

Diskuze /6

comiccrazy

Tak je teorie že Nick se může vrátit časem nějakým způsobem a všemu zabránit a zabít toho dábla dřív než zabije Wua, Hanka atd.. i to by mohlo být zajímavé ale přece jen bych byl rád kdybych nějaké ztráty viděl.. asi sem zlej no :D

30.3.2017 | 17:43:36
Jirka 007

To jen dokazuje,ze serial mel mit 6 radu,kde se to vse mohlo doresit,takhle je to urcite hodne zkracene,protoze myslenky a dej zhustit do 40 minut posledniho dilu,bude velka skoda :-(

#4 JS
30.3.2017 | 17:48:47
Pegeta

Nick se asi bude vracet, ale podle mě nezachrání všechny.

30.3.2017 | 17:55:25
JS

Takže je to jasné. Nakoniec Diana by mala mať manipulovanie s časom dedičné – stačí si spomenúť, ako Renardova matka v nemocnici na krátku dobu spomalila čas okolo seba.
#2 Jirka 007: Toto je šiesta rada. A pokojne mohli vysvetľovať, stačilo do dielov 4 až 9 nedávať prípady, ale riešiť hlavnú líniu. Ale v zásade máš pravdu, zhustiť všetko do jedného dielu nie je nič moc. :(

30.3.2017 | 19:35:05
briza

Když doprasit, tak pořádně :) Něco mi říká, že tohle bude ona pověstná třešnička.

#6 hovienko
31.3.2017 | 4:22:05
hovienko

#5 briza: to teda bude

5.4.2017 | 10:47:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Reklama

Nejoblíbenější postavy