Grimm Nick bude muset odložit odznak, Juliette čeká rozhodování a Monroeovi půjde o život

Nick bude muset odložit odznak, Juliette čeká rozhodování a Monroeovi půjde o život

Nick bude muset odložit odznak, Juliette čeká rozhodování a Monroeovi půjde o život

Čtvrtá řada má vánoční přestávku a opustila nás zrovna v tom nejlepším. Přinášíme vám teorie o tom, co nás může čekat v dalších epizodách čtvrté řady. Pozor, článek obsahuje spoilery ze čtvrté řady.


14 0
21.12.2014

Líbánky se konat nebudou?

Nick se stal opět Grimmem a Rosalee s Monroem se mohli začít chystat na své líbánky. Jenomže tu máme uskupení Secundum Naturae Ordinem Wesen, které nesouhlasí s jejich manželstvím a křížením wesenských druhů. Zdá se však, že tato zápletka bude v kurzu hned po zimní přestávce. Monroe byl unesen a Secundum Naturae Ordinem Wesen ho chtějí zabít. Nick bude muset konečně odložit odznak a začít se chovat jako Grimm. Že by si Nick konečně pořádně ušpinil ruce?
Odložení odznaku zcela jistě seriálu prospěje a je jen naškodu, že ho Nick neodkládá častěji. Čas od času sice někomu setne hlavu, ale to jen opravdu velmi zřídka. 

Vyjasní Nick Wuovi pravdu?

Konečně někdo začal šťourat do Nickových případů. Přece jenom se nám toho v Portlandu stalo hodně a je zajímavé že nikdo neřešil způsoby, jak byly všechny ty zvláštní případy uzavřeny. Jak to, že se nikdo nezajímal o běsnící zombie pobíhající Portlandem?
Wu už přišel na to, že vše je spojené s Nickem a teď už ví, že existuje něco jako Weseni. Nick mu však má ještě hodně co vysvětlovat. Zasvětí konečně Wua do wesenského světa?


Rusovlasá Hexenbiest?

Aby se Nick stal opět Grimmem, musela se Juliette proměnit v Adalind a vyspat se s Nickem. Na první pohled na tom není nic strašného. Na druhou stranu, když kouzlo dokázalo propojit Nicka s Adalind, co to asi udělá s Juliette?
Největším cliffhangerem osmé epizody bezesporu byla závěrečná scéna s Juliette, ve které se proměnila v Hexenbiest. Co s ní teď bude? Jde o trvalé následky? Může z ní Nick opět udělat člověka, jako to udělal s Adalind? Možná by nebylo od věci na čas Juliette ponechat jako Hexenbiest, mohla by se hodit při výpravě do Černého lesa.

Jak je důležité míti Dianu

Diana, dcera Adalind a Seana, je tím nejcennějším dítětem. Nejenže je zcela jistě Hexenbiest, ale zcela jistě má královskou krev, díky čemuž má nároky na trůn. Momentálně je někde s Nickovou matkou Kelly, což z ní dělá tu nejhledanější osobu ve wesenském světě.
Po Kelly půjde nejen Viktor s Adalind, ale i Seanova matka Elizabeth, zálusk na dítě si dělá i Odpor. Jisté je, že Adalind se nedá věřit a zcela jistě má jiné úmysly, než předat svou dceru Viktorovi.
Zatím nebylo oznámeno, že by se představitelka Kelly, Mary Elizabeth Mastrantonio, měla objevit i ve čtvrté řadě, ale kdo ví. Finále řady zřejmě ještě ani nebylo napsané, natož natočené.

Hank a jeho epizoda

Abychom to tu měli kompletní, tak připomeneme, že tvůrci přislíbili více prostoru Hankovi, respektive jednu epizodu přímo pro něj. Zda tento slib dodrží, není jisté, také by si měl začít románek. To však Hankovi na zajímavosti moc nepřidává, že?

Další klíč a přesun do Evropy

Před začátkem čtvrté řady tvůrci prozradili, že Nick během čtvrté řady získá další klíč. Bude si ho muset vydobýt, anebo mu opět spadne do klína jako ten od Roleka? Víme, že Nick má dva klíče, čtyři má královská rodina a vlastník posledního je nám zatím neznámý.

Celá problematika klíčů je ještě mnohem zajímavější, protože tvůrci prozradili, že by jejich záhadu chtěli vyřešit během páté řady. Naskýtá se tedy otázka, kdy se vydáme do Evropy? Podle všeho je totiž na klíčích vyobrazena část Černého lesa, a pokud nám chtějí tvůrci ukázat, co bylo kdysi zakopáno, budeme se muset do Evropy podívat. Je jasné, že tvůrci na to mají ještě dost času, ale odjezd do Evropy na konci čtvrté řady by nebyl od věci.

Trubel a Josh

Trubel a Josh se vydali vlastní cestou do Filadelfie a jak v dnešní době bývá zvykem, všechny úspěšné seriály dostávají svůj spin-off. Nabízí se nám tu tedy perfektní možnost dát Trubel a Joshovi vlastní seriál, ale dokázali by tihle dva zvládnout celý seriál?
Výhodou jejich spin-offu by mohlo být, že by se mohl odehrávat na cestách, takže by každý Wesen nemusel projíždět Portlandem, ale Trubel a Josh by dojeli za nimi. Otázkou však zůstává, proč a pro koho by Weseny lovili? Případně by se mohli přidat ke skupině, o které mluvila agentka Chavezová.

Z toho co víme, tak nám čtvrtá řada nabízí mnoho zajímavého a tvůrci určitě ještě plno zajímavých zápletek vymyslí. Na co se těšíte nejvíce a co podle vás ještě čtvrtá řada přinese?

Diskuze /10

KollbY

Moc se mi nelíbí že by Wu věděl o světě Wesenů byl takovou poslední spojkou mezi weseny a lidmi ale už se tomu asi nevyhneme :D .. a jako aby Nick konečně odložil odznak a byl grimmem v seriálu Grimm ? .. už bylo sakra načase ! :D .. a mohli by se víc řešit i klíče no :)

21.12.2014 | 19:49:03
Innos

Velmi zajmavé :) . No Wua už měli podle mě zasvětit dávno, akorát ho nechali si myslet že je blázen. S Juliette doufám, že to bude na dýl protože až teď se mi ta postava začala líbit :D :D. No a Spin-off si myslim, že by se neujal, bez Nicka by to prostě nebylo ono, už jenom ty díly když nebyl grimm byli o poznání horší.

21.12.2014 | 19:51:22
JS

Že by si Nick zatiaľ nezašpinil ruky? Vtipné. :D Zrzavá hexenbiest už bola – v treťom dieli prvej sérii, Camilla Gotleib, spolupracovníčka Adalind. Nároky Diany na trón mi prídu sporné – je nemanželská a navyše zmiešanej krvi. To by mal väčší nárok na trón Sean, ten má polovicu kráľovskej krvi, kým Diana iba štvrtinu. Celkovo sa najviac obávam, že väčšina tých zaujímavo načrtnutých zápletiek zaspí alebo ich odbyjú pár scénami. :(

21.12.2014 | 20:57:06
Ryen

Že by Nick odložil odznak a zachoval se jako Grimm z pověstí? Že by se z Juliette stala Hexenbiest? Jo – jsem rozhodně pro!!! ;) Je pravda, že Wu byl poslední vedlejší postava, která o Wesenech nevěděla, ale na druhou stranu – nechávat ho v nevědomosti už by bylo dost nelogický. A co se týče Trubel a Joshe… spin-off by byl docela riskantní krok (i když je to dost pravděpodobný), spíš bych je uvítal zpátky v „Nickově světě“. Jinak víc než Seanovu dceru bych chtěl vidět zase spíš Nickovu mámu a co se týče klíčů… myslím, že výlet do Evropy je v příštích řadách nevyhnutelný, ale uprímně doufám, že celé rozuzlení, o co vlastně půjde, nezkazí. ;)

21.12.2014 | 21:15:01
nepodstatný

se vším souhlasím, jenom ne stím, že by se trubel „přestěhovala“ do jiného serialů a už vůbec že by se připojila k Chaveazove…

22.12.2014 | 10:02:35
Ann Taylor

Nárok Diany na trůn se mi nezdá. Sice je fakt, že pokud je Viktor poslední přímý dědic, tak je to blbý, protože on se asi děti nějak nechystá mít, ale určitě bude existovat nějaký „čistokrevný a legitimní“ příbuzný, který by na trůn dosedl po něm a Seanovi by tak jako tak nepřipadlo nic už jen proto, že je levoboček. A Diana už úplně, dcera levobočka a hexenbiest, to už je myslím daleko za hranicí možného nástupnictví. A že by měla Trubel vlastní seriál, to doufám taky nebude, jednak ji nemusím a jednak mi připadá, že má o dost míň možností jak se zorientovat ve světě wesenů, když Nicka a jeho vybavení nechala za sebou, a sledovat, jak se tam ti dva plácaj se mi moc nechce, když tohle je rozjetý, a myslím, že by to bylo riskantní.

A Wu… lituju, že nezůstane nevědomý, ale už není zbytí, přece ho nenechají úplně se zničit. Pak Juliette, to je mi celkem jedno, jestli bude hexenbiest, nebo ji to přejde, zvykla jsem si na ni tak jako tak, Monroe je jednička, tomu reálná smrt zaručeně nehrozí, ale napínavé to určitě bude, a klíče – jak mě nejdřív vůbec nezajímaly, tak teď, když už se máme blížit, jsem zvědavá.

redaktor
22.12.2014 | 23:34:37
Holldir

Já nevím, ale doteď tam ještě nebylo zmíněno co se vlastně stalo s nickem během tý okupace zombíků. Ten dědek ho ovlivnil a Nick byl silnější a jinej než ostatní které ovlivnil. Navíc u něj proběhla změna organismu či jak to nazvat v několika scénách dost znatelné. Dokonce když se na vrakovišti probral zbělel jak mrtvola. Co se s ním stalo se ještě nevysvětlilo a já doufám, že na to nezapomenou

23.12.2014 | 3:17:28
jack daniels

Juliette jako hexenbiest… to je už moc, kdyby mohli wesseni udělat z khersaite weseny tak bude celý svět jen z wessenů, to by prostě nemělo jít!

#9 Nikitera
28.12.2014 | 19:56:12
Nikitera

#8 jack daniels: Kdo ví, co z toho nakonec bude, ale mně by se Juliette jako čarodějnice docela zamlouvala… :D Chci vidět duel Adalind x Juliette… :D

30.12.2014 | 2:39:03
armunder

mě by zajmalo až odhalí to tájemství tak co na ně vyleze ?

30.12.2014 | 22:39:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy