Grimm Představí se nám další člen královské rodiny

Představí se nám další člen královské rodiny

Představí se nám další člen královské rodiny

Na scénu míří princ Kenneth, kdo si ho zahraje a jak dlouho se v seriálu zdrží? Pozor, článek obsahuje možné spoilery, takže čtěte na vlastní zodpovědnost.


10 0
5.2.2015

Z Královské rodiny jsme ještě moc postav nepoznali a to nám pravděpodobně mají co nabídnout. To se však velmi brzy změní a my se seznámíme s prince Kennethem.

Kenneth je popsán jako pohledný a krutý muž, který rád poroučí. Je poslán do Portlandu králem, aby získal dceru Adalind. Tento úkol má prozatím na starosti Viktor, takže je možné, že se bude ze seriálu poroučet nebo s ním král ztratí trpělivost a odvolá ho z tohoto úkolu.


Prince Kennetha si zahraje Nico Evers-Swindell a měl by se objevit alespoň ve dvou epizodách. Nico Evers-Swindell je známý díky své roli v televizním filmu William & Kate, kde si zahrál prince Williama.

Co myslíte, doplní princ Kenneth Viktora nebo ho nahradí?

Diskuze /31

JS

No neviem, zatiaľ mi ten herec nepripadá nič moc. Čo si pamätám, tak William sa mu príliš nepodaril. Dúfam, že Viktor zostane, Denisofovi človek toho slizouna verí a je sto skúsenejší herec. Mohli by sa stať konkurentmi o pozíciu korunného princa, bude záležať na tom, akú má v rodine pozíciu, či je to ďalší Ericov bratranec. Inak by bolo fajn, keby v budúcnosti osvetlili okolnosti okolo toho, čo nazývajú „kantonom“, či sa to zhoduje s existujúcimi európskymi krajinami, ktoré sú alebo boli v minulosti kráľovstvami, alebo ide o niečo úplne iné.

5.2.2015 | 13:41:44
Ann Taylor

Moment, jak další princ? Nebylo po smrti Erika řečeno, že Viktor je poslední následník trůnu? A najednou se objevil další princ? Dávalo by mi smysl, kdyby se ukázala další královská rodina, bylo jich přece víc, pokud se nepletu. Ale takhle zatím mi to moc smyslu nedává, a i když je to další hezká tvářička, Viktor mi v tento moment přijde lepší.

#3 JS
redaktor
5.2.2015 | 18:18:23
JS

#2 Ann Taylor: Tak bolo povedané, že Viktor je Ericov bratranec, ale nie Seanov (on sám hovoril, že Sean je len polovičný bratranec), takže je asi zo strany Ericovej matky, nie otca. Takže ani on sám zrejme nie je priamo kráľov synovec. Tento nový bude možno ďalší bratranec, alebo nejaký vzdialenejší príbuzný. Uvidíme. Som vcelku zvedavá, ale dúfam, že Viki ostane. :)

#4 Liss93 #7 Ann Taylor
5.2.2015 | 18:32:38
Liss93

#3 JS: Pokud by byl příbuzný ze strany Elizabeth, tak by nebyl princ ne? S královskou rodinou by neměl nic společného, leda by se přiženil nebo by ho někdo adoptoval :D Čert ví, připadá mi, že scénáristi tam cpou postavy, který nemají hlubší smysl, jen hezkou tvářičku, kterou možná dají dohromady s Adalind.

#5 JS
5.2.2015 | 19:04:26
JS

#4 Liss93: Zo strany Ericovej matky, teda kráľovej manželky. Eric a Sean majú spoločného otca, rôzne matky. Eric a Elizabeth nemajú niči spoločné. :)

#11 Liss93
5.2.2015 | 19:14:33
JS

03×07, Viktor: „Eric and I were second cousins on my mother's side.“ Tunajší preklad je: „S Ericem jsme byli vzdálení bratranci z matčiny strany.“ Aj keď myslím, že presnejšie je to druhostupňoví bratranci, takže Ericova matka bola sesternica jedného z jeho rodičov.

#8 Ann Taylor
5.2.2015 | 19:23:01
Ann Taylor

#3 JS: No pokud by byl synovec „královny“, tedy manželky krále, tak by to buď vůbec nebyl princ – kdyby si král vzal ženu, která z královské rodiny přímo nepochází, nebo naopak by to byl princ, ale pak by nikdo neříkal, že Viktor je automaticky nástupce po smrti Erika – on by totiž v úvahu připadal taky. Prostě mi to nějak připadá, jak už tu padlo, jako další plytká akce scénáristů.

redaktor
5.2.2015 | 19:27:23
Ann Taylor

#6 JS: Uf, tak to je ještě zamotanější. Pokud i v tomhle případě příbuzenství je Viktor aktuální adept na trůn, Kenneth má ještě míň smyslu s jeho princovstvím.

#10 JS
redaktor
5.2.2015 | 19:29:10
Baron

Něco pořád nechápu… jsou členové královských rodin obyčejní lidi, nebo jsou něco jiného?? Protože jestli jo, tak by se mohli oženit jen s někým, kdo má taky královskou krev a pak by byly všechny královské rodiny spojeny příbuzenským vztahem..

#12 JS
5.2.2015 | 19:42:19
JS

#8 Ann Taylor: Tak predpoklad je, že kráľovna musí mať patričný pôvod, aby sa ňou mohla stať. Potom v histórii bola v momente uzavretia manželstva rodina manželky automaticky považovaná aj za rodinu manžela a tým pádom aj jej príbuzní mohli nastúpiť na trón, ak by hlavná línia vymrela. To nové princátko by dávalo zmysel jedine takto: buď je to ďalší vzdialený príbuzný, má kráľovskú krv a tým pádom má nárok na titul princ a kráľ ho poslal Viktorovi pomáhať alebo ho kontrolovať, alebo je to Viktorov brat alebo ďalší druhostupňový bratranec, ktorý by mal nárok na trón a teda bol by Viktorova konkurencia a usiloval sa ho predbehnúť.
Mno hej, vyzerá to trochu ako narýchlo vymyslené, ale zase čo my vieme, možno sa im to nakoniec podarí napasovať. A možno sa zase dozvieme niečo o kráľovských. :)

5.2.2015 | 19:42:53
Liss93

#5 JS: Omlouvám se, mně ty vztahy tak splynuly, že i postavy, takže jsem si na Ericovo místo dosadila Seana :D Ale jak říká Ann Taylor, stejně je to jeho princovství krajně podezřelé. Královské linie ale byly v historii taky pěkně zacuchaný, tak proč ne i zde? :D Možná nám to objasní, a možná se na to taky vykváknou, jako že to není důležitý… Trochu mě tohle nedotahování věcí štve.

#13 JS #14 Ann Taylor
5.2.2015 | 19:42:58
JS

#9 Baron: Zatiaľ nič nenaznačuje, že by neboli ľudia. A tým platí, čo píšeš – manželka musí mať kráľovský alebo aspoň šľachtický pôvod.

5.2.2015 | 19:44:03
JS

#11 Liss93: Ja som desný detailista, takže ma absolútne štve, že nám nepredstavili celý rodokmeň. :D

5.2.2015 | 19:45:19
Ann Taylor

#11 Liss93: Já se právě bojím, že celkem vykváknou. Protože už se vykvákli na spoustu věcí, dost toho nedořešili nebo „dotáhli do ztracena“ a navíc – my to tady řešíme, protože jsme z Evropy, kde se to králi a princi hemžilo po staletí. I ten kdo historii nezkoumá, tak má nějaké povědomí o království proto, že je to pro nás naše vlastní minulost. Oni jsou naopak ne zase tak detailní a kvalitní scénáristi z USA (kdyby byli kvalitní, tak tam není tolik děr), kde nikdy žádné královské rodiny neměli a pokud si to opravdu nenastudují, tak bych se nedivila, kdyby tam flákli, že bratranec z druhého kolene má na trůn větší nárok, než třeba vnuk.

#16 JS #19 Liss93
redaktor
5.2.2015 | 20:00:36
ČéEča

Grimm má 5. serii!

#16 JS
5.2.2015 | 20:03:42
JS

#15 ČéEča: Stopro? Hurá! :D
#14 Ann Taylor: Má, pokiaľ je ten vnuk z nemanželskej vetvy. :) Ale inak súhlas, strašne veľa nápadov nechali bez ukončenia, vysvetlenia, dotiahnutia… Cez tú mesačnú prestávku ich z nudy môžeme spisovať. :D

#17 Ann Taylor
5.2.2015 | 20:06:31
Ann Taylor

#16 JS: No to je samozřejmý, ale tak jsem to nemyslela :D – Šlo mi o to, že oni s tím nejsou tak sžití a pokud nedávají pozor na detaily a jsou poplatní divákům, tak upřednostní to, že je to líbivé před tím, že takhle by to fungovat nemohlo :)

#18 JS
redaktor
5.2.2015 | 20:08:43
JS

#17 Ann Taylor: To hej. Poplatní, to je presne to slovo, čo som hľadala. :)

5.2.2015 | 20:26:45
Liss93

#14 Ann Taylor: Tos trefila. Amíci znají krále a královny jen z pohádek (a ještě tak z Británie), takže veškeré vztahy a nároky potomků a příbuzenstva na trůn neznají a asi je to upřímně ani nezajímá, hlavně že je zápletka. O nás Evropanech by si asi řekli, že jsme hnidopiši, ale my, odkojení naší bohatou historií si takových věcí prostě všímáme a nemůžeme je jen tak pominout. Ale možná bysme se od toho měli oprostit a užívat si zábavy, vždyť je to jen seriál (ale i ten by se neměl hemžit nesmysly).

5.2.2015 | 23:38:54
Nikitera

Jestli bude Nico Evers – Swindell hrát prince Kennetha stejně vlažně a bez emocí, jako prince Williama, tak se teda máme „na co těšit“… :D No, doufám, že se v Grimmovi aspoň trošku projeví, nechci nad ním hned lámat hůl… :D Ale co jsem moc nepochopila a na co už jste tady tak trochu narazili – že je takový děsný zájem o Dianku, když má jen čtvrtinu královské krve? Čím jsou vlastně ty královské rodiny tak výjimečné? Vždyť nejsou ani weseni ani Grimmové, „jen“ mají urozený původ, což z nich ovšem nic tak výjimečného nedělá, takových rodů je ještě hodně… Nejsem si jistá, jestli už to někdy v seriálu zaznělo, čím jsou tedy (kromě toho, že mají část klíčů) tak významné? :o

#22 Baron
5.2.2015 | 23:43:22
1Bobesh1

Však on to nemusí být vyloženě princ, ale může být jeden z možných následníků trůnu a proto ho novináři (tvůrci) označili za prince. V USA na seriál koukají především mladí a dovolím si tvrdit, že pro ně je přijatelnější označit postavu za prince, zvlášť když jde o někoho mladého, než za následníka trůnu, ale pouze v případě, že zemře ten, ten, ten ten a ten… :)
A určitě to má výhodu i co se titulků týče → princ je mnohem kratší než následník trůnu.

admin
6.2.2015 | 10:31:29
Baron

#20 Nikitera: No o Dianu je velký zájem jednak kvůli králově sentimentu (má rád svou malou vnučku), kvůli tomu že je pořád člen královské rodiny a ti jdou vždycky využít v něčí prospěch a pak je tu ještě ta maličkost, že je to nejmocnější dítě světa… :-D

#24 JS
6.2.2015 | 13:24:53
uisaL

chtělo by to rodokmen…

6.2.2015 | 15:11:44
JS

#22 Baron: Myslím, že kráľ nie je vôbec sentimentálny, skôr sa bojí, že ak ju nevychovajú oni ako „jednu z nich“ a nebude ich poslúchať, mohla by im v budúcnosti narobiť veľa problémov, keďže je mimoriadne silná. Plus keď ju budú mať pod kontrolou, môžu ju využívať pre vlastné ciele. :)

#25 Ann Taylor
6.2.2015 | 16:30:08
Ann Taylor

#24 JS: Jen připomínka – jak vůbec královští ví, že by Diana měla být silná? Ví to Nick a Sean a všichni kolem, protože její moc viděli a znají okolnosti, ale královští to mají vědět taky? Mně celou dobu přišlo, že ji prostě chtějí ze stejného nebo podobného důvodu, jako šli po Seanovi a jeho matce – prostě proto, že v sobě má část královské krve – a kdo ví, co s ní hodlají udělat, ale neměla jsem dojem, že by věděli o její moci.

#26 Nikitera #27 JS
redaktor
6.2.2015 | 16:54:41
Nikitera

#25 Ann Taylor: No, můžou se to jen domnívat vzhledem k tomu, že její matka je hexenbiest. Ale fakt je, že jak až moc bude silná a schopná, to nemohl nikdo dopředu vědět… Proto mi to pořád vrtalo hlavou, proč je o ni takový zájem… já prostě celý ten humbuk kolem královské krve moc nechápu… Sean je poloviční královský potomek a zas až tak o něj nestojí, že? :D A nějakou tu moc a schopnosti taky má…

#27 JS
6.2.2015 | 17:54:42
JS

#25 Ann Taylor: #26 Nikitera: Teoreticky by to vedieť mali, možno aj od počiatku. Nezabúdajme, že Viktorovi radila Stafania, ktorá pomáhala aj Adalind, v podstate ju vyšetrovala a aj keď to nebolo povedané priamo, podľa mňa bola tiež hexenbiest. Pretože keď nechala Adalind v contaminatio ritualis zabiť frau Pech, tak smerom k jej telu povedala „radšej ty, ako ja“. A ak by aj Stefania nebola hexenbiest, mala mať znalosti o tom, aký vplyv by mal rituál na Adalind aj dieťa. Ak nie spočiatku, tak potom určite, keď ju Viktor mal v rukách, tak v limuzíne ak sa dobre pamätám tiež trochu čarovala. Ale je pravda, že úplne presne nevysveletlili, prečo ich kráľovská krv tak zaujíma, ani na začiatku, keď vlastne ešte nebola narodená a chceli ju doslova predať (hovorilo sa, že keby sa dieťa s kráľovskou krvou dostalo na voľný trh, cena by rýchlo stúpla). Čo sa týka ich záujmu o Seana, tam mi skôr pripadalo, že ho chcú skôr zabiť, hlavne Eric a jeho matka, ako v zmysle, že považovali jeho existenciu akoby za pošpinenie kráľovskej krvi.

#28 Ann Taylor
6.2.2015 | 18:41:37
Ann Taylor

#27 JS: No právě, chtěli ho zabít. Teda asi pořád chtějí, ale je to pro ně čím dál složitější. A proto nechápu tu posedlost Dianou, když ta má ještě méně královské krve, než on. Můžou ji chtít využít, to leda, ale…no, chtělo by to od scénáristů pořádné vysvětlení :)

#30 Baron #31 JS
redaktor
6.2.2015 | 23:42:01
Kenneth

zase princ? mohli dat princeznu aspoň! a mohli vybrat trochu víc evropské jméno.

7.2.2015 | 2:55:06
Baron

#28 Ann Taylor: no ona Diana může mít stejně královské krve jako Sean, když vezmeme v potaz, že Sean může být její strýček (otcem může být Eric) :-D

#31 JS
7.2.2015 | 12:50:31
JS

#28 Ann Taylor: Tak, podľa toho, čo povedali doteraz, o Seanovi nejaký čas nevedeli, čiže vychovávala ho matka. A pozri, čo robí teraz – chráni odbojného grimma, pomáha odporu, bráni im v ich plánoch… Z tohto hľadiska je logické, že chcú Dianu vychovať ako svojho spojenca, než by dovolili, aby sa stala nepriateľom.
#30 Baron: Myslím, že nie, pretože Adalind v čase Dianinho splodenia bola človek, takže hexenbiestske gény musela mať po otcovi. Ten rituál len posilnil, čo už bolo, ona sa predsa prejavovala už pred rituálom. Ale je fakt, že kráľovské rodiny nemusia toto vedieť, môžu si myslieť, že je šanca 50 na 50, že je Ericova.

7.2.2015 | 13:18:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy