Grimm Titulky k epizodě Blind Love

Titulky k epizodě Blind Love

Titulky k epizodě Blind Love

Dostáváme se do poloviny finálové řady. Dnes si posvítíme na Cupida. Myslíte si, že je to malý andělíček, co střílí šípy? To vás čeká nemilé překvapení. Titulky pro vás připravili @Blasut, @ScaryX a @1Bobesh1.

26 0
18.2.2017

Diskuze /11

smokejack

:D jak poznáte že seriál pomale končí a studiu dochází peníze? stačí se podívat jakým způsobem je vyřešen zvláštní efekt pádu osoby ze srázu :D to bylo fakt moc

19.2.2017 | 0:13:15
Gravelark

tento díl byl odpad mezi televizními odpady. popravdě bych se radši podíval na ordinaci v růžové zahradě, než znovu trpět nad touto hrůzou. diana a juliet / eve mohou soutěžit o nejhorší postavu celého seriálového světa napříč všemi zeměmi a žánry, včetně nejhorších hereckých výkonů (ano včetně ulice, stefanie či 4532. dílu tak jde čas). ostatně vše, co se kolem nich točí, je tak špatné, až to bolí. jak se má šón dozvědět o nickovu klacíku? řekněme dianě, že nemá nikomu říct ono tajemství — o pět minut později — hej, šóne, chceš vědět všecko, co vím o nickově tajemství? to byla nejtrapnější scénáristická berlička v historii seriálů. teda vlastně ne, velmi blízko se to přibližuje julietině setkání se smrtí a její následné blouznění. hrůza a děs. jo a speciální efekty? to padající tělo bylo tak trapné, že to bylo horší než vizuální efekty bollywoodských filmů 80. let. dianino vypořádání se s policajtem v opuštěné budově radši neukázali vůbec. což je možná vlastně dobře. mno už ať to skončí

#3 comiccrazy
19.2.2017 | 10:15:46
comiccrazy

#2 Gravelark: Aneb ubrečené dítě co od toho pořád očekává nějaký akční nářez :D Tento díl byl jakési „komediální“ odlehčení před posledními díly a myslím že se jim to povedlo na jedničku :) bylo to zábavné, herecké výkony Eve sice trochu slabší to uznávám ale když už tu komentujete Dianu – Je to malá holka tak je jasné že nebude mít herecký skill jako jiní herci a to že Seanovi prozradila o klacíku tak to nevím kde jste vyhrabal protože nic takového mu neřekla, jen řekla že viděli v symboly v tunelu a ani nechtěla říct v jakém a ještě k tomu je to přece dítě na to se taky musí brát ohled prostě že ještě neví co může říct a co nemůže jestli mě chápete :) jestli se vám to tak moc nelíbí tak to nesledujte :)

#4 Gravelark
19.2.2017 | 11:16:12
Gravelark

#3 comiccrazy: dítě… heh. od tohoto seriálu neočekávám nic prakticky od začátku a odlehčené či epizodní díly mi opravdu nevadí. vadí mi diletantsky komponované zápletky, laciné zvraty a nelogické posouvání děje. a tento díl měl všechno špatně, včetně ubohých vizuálních efektů. děti mohou hrát taktéž normálně. po nikom nechci oskarové výkony, ale představitelka diany je opravdu, ale opravdu špatná. zjednodušil jsem to na klacík, ale myslel jsem celou mapu a pointu této série. diana je možná dítě, ale to nevysvětluje, proč by měli tak hloupě posouvat děj. nelíbí se mi to, ale už jsem to protrpěl do pár posledních dílů, tak bych teda aspoň rád věděl, jak to domyslí do konce. to, že máš rád něco rád, neznamená, že to budeš slepě milovat a nehledat v tom chyby.

#5 JS
19.2.2017 | 13:21:46
JS

#4 Gravelark: Podobný názor ako ty som mala na minulý diel, ktorý vyzeral, akoby si scenáristi šľahli. Zaujímavé, že pri tomto poslednom mi to až tak nevadilo, aj keď si šľahli určite dvojnásobne. :D Diana je dosť toporná od začiatku, ale toto „prezradenie“ by som až tak neriešila, pretože nemajú veľa iných spôsobov, ako do celej veci okolo prútika zatiahnuť aj kapitána. A zase, bola to Adalindina chyba – povedala malej, že o značkách nemá nikomu povedať. Nie, že nemá nikomu ukázať kresby alebo nemá hovoriť o tom, že majú tajomstvo. Od právničky by som teda čakala lepšie pokrytie všetkých možností. :)

19.2.2017 | 14:47:51
Jirka 007

Dobrej dil,koho nebavi tak at na to nekouka a dava pozor at mu nepraskne cevka :-)

19.2.2017 | 21:13:38
regular96

detektv Griffin zamilovaný do sebe byl naprostou třešničkou :D Prostě jsem se nemohla přestat smát :D

20.2.2017 | 21:46:45
Belfan

Díky za titulky!

Jako občasnému hráči mi tento díl Grimma připomněl třetí díl Mass Effect – tam taky měli poslední odlehčenou párty před poslední sebevražednou akcí. Takže teď předpokládám že se teď Grimm rozjede s vcelku neuspokojivým zakončením seriálu.. :)

21.2.2017 | 7:13:40
Jimmy55

Já sem se u dílu zasmál a nějaký zfušovaný pád kupida ze srázu mě nemůže naštvat :D Dobrej díl :)

23.2.2017 | 9:20:13
Wadymen

Ten kdo díl hodnotí záporně, tak nepochopil o co jim hlavně šlo… Mě osobně díl neskutečně pobavil, takhle jsem se u něj nezasmál nikdy! :D Hank byl fakt luxusní za mě určitě povedený a záměr se 100% povedl. A jestli nemaj prachy na efekty nebo co to tu bylo z sračky je mi u prdele, mám ten seriál rád a pokud tu umí někdo jen kritizovat tak nechápu proč ztrácet život něčim o čem si myslim že je napíču ÁMEN

#11 JS
23.2.2017 | 17:58:44
JS

#10 Wadymen: Nikto ti to neberie, tak láskavo nechaj žiť a vyjadriť sa aj tých, ktorým sa diel nepáčil.

23.2.2017 | 18:45:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy