Grimm Vyloží hlavní postavy karty již v první epizodě?

Vyloží hlavní postavy karty již v první epizodě?

Vyloží hlavní postavy karty již v první epizodě?

Bude první řada šesté řady stejně akční jako konec té páté? Přečtěte si popis první epizody šesté řady. Článek obsahuje spoilery z finále páté řady.


16 0
13.12.2016

Konec páté řady nám náramně zamíchal kartami. Hned několik postav se poroučelo a několik postav se ocitlo v nebezpečné situaci. V jaké fázi se naše postavy nacházely na konci páté řady?

Akční závěr nám nabídl po dlouhé době vydařenou podívanou. Nejvíce pátou řadou zamíchala dcera Adalind a kapitána Renarda – Diana. Potvrdilo se tvrzení, že je zvláštní. Nejenže je silná Hexenbiest, ale stárne mnohem rychleji. V páté řadě jsme se s ní seznámili už s jako náctiletou dívkou, která si přeje, aby rodiče byli spolu.


Kartami zamíchal i kapitán Renard, který se přidal na stranu Černého drápu. Ten kapitánovi nabídl místo starosty Portlandu. Situace se zkomplikovala na konci páté řady, kde se z kapitána stal nejvýše postavený člen Černého drápu.

Je Eve ještě Eve, nebo už je to opět Juliette? Tvůrci v popisu první epizody šesté řady ještě stále zmiňují Eve, to však nevylučuje fakt, že se během první epizody dozvíme, že tajemný klacík z Eve udělal opět Juliette.

Val na kusy. Hadrianův val bylo uskupení, které stálo proti Černému drápu, tomu se ale podařilo Val rozmetat a bohužel se s námi musel rozloučit Meisner.

Monroea a Rosalee se můžeme těšit na přírůstek do rodiny, což zcela jistě vnese pochybnosti o jejich současném způsobu života. Řekněme, že nejde zrovna o nejbezpečnější způsob. To potvrzuje i fakt, že všichni Nickovi přátelé se právě nachází v tunelu pod jeho novým domem. Zatímco on se musel vypořádat s členy Černého drápu.

V závěru řady se Nick dostal do svízelné situace, když Diana pomocí Renarda zabila Bonaparteho. Tím tihle dva zůstali sami v jedné místnosti. Během celé řady mezi nimi vzniklo velké napětí a to i díky Nickově vztahu s Adalind, která ho později kvůli Renardovi opustila. Respektive kvůli tomu, aby mohla být s Dianou.

Šestá řada nám musí dát řadu odpovědí a začne s tím již v první epizodě, což napovídá i popis první epizody šesté řady:

S06E01 Fugitive - premiéra 6. ledna

Po masakru v Nickově domě dává kapitán Renard příkaz k dopadení Nicka, se kterým to chce skoncovat jednou provždy. Hank a Wu se vrací na stanici, kde dávají pozor na kapitána. Rosalee a Monroe si pohrávají s myšlenkou, že opustí Portland vzhledem k blížícímu se rozšíření jejich rodiny. Eve trpí vedlejšími účinky záhadného klacíku.

Těšíte se na návrat Grimma? Získáme podle vás během šesté řady odpovědi na všechny otázky?

Foto: NBC

Diskuze /10

Kubc6a

Pokud ‚oživí‘ Jull, tak budu pěkně naštvaný. Má zůstat mrtvá…

#2 1Bobesh1
webmaster
13.12.2016 | 20:52:48
1Bobesh1

#1 Kubc6a: Tohle bude Eve s vedlejšími účinky…

#3 Kubc6a
admin
13.12.2016 | 20:53:37
Kubc6a

#2 1Bobesh1: To zní velmi vtipně… spíš jako by se to k tomu schylovalo..

webmaster
13.12.2016 | 20:58:50
Lex Luthor

Nejspíš ji asi znovu oživí, spíš mě zajímá, jak Renard přežije střet s Nickem, na konci stáli proti sobě a Maisnera je škoda.

13.12.2016 | 21:03:12
ThereSSa7

A o Adalind nic? :D Sakra!

13.12.2016 | 21:30:14
Lex Luthor

Adalind byla celkem v bezpečí s Dianou v domě černého drápu, horší to bude až si pro ni a pro svého syna přijde Nick.

14.12.2016 | 11:46:34
1Bobesh1

V nebezpeci byla, dokud zil Bonaparte…

admin
14.12.2016 | 12:22:31
VampKošilka

Eve by mohla zůstat Eve, ale tak, asi nelze vyloučit, že se Juliette vrátila, Bitsie snad něco takového naznačila. Né, že bych jí měla bůhvíjak ráda, ale Eve mi vyhovovala mnohem víc, než Juliette. Hádám, že ty vedlější účinky budou nějaké emoce.

Je docela škoda, že další série nejspíše nebude, od 4.série mě to fakt hodně baví.

14.12.2016 | 16:50:07
JS

Ak bude z Renarda hlavný zloduch, tak je malá šanca na pokračovanie dua Nick a Adalind. Všeobecne, ak to pôjde prvoplánovým spôsobom, s pomerne predvídateľným dejom, ako zatiaľ naznačujú, tak je len dobre, že seriál skončí.

14.12.2016 | 17:08:01
league

Nick nechá Renarda jít protože mu zachránil život ale to neměl dělat!

16.12.2016 | 20:46:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy