Grimm Nalaďme se na finále třemi ukázkami

Nalaďme se na finále třemi ukázkami

Nalaďme se na finále třemi ukázkami

Tuto sobotu nás čeká poslední epizoda čtvrté řady a stanice NBC vydala tři ukázky z epizody. Tak se pojďme nachystat.


22 0
13.5.2015

V případě že nejdou videa přehrát, byly stanicí NBC staženy nebo zablokovány pro náš kontinent.

Monroe a Rosalee si neodpočinou

Thumbnail Play icon

Nick si dává věci dohromady

Thumbnail Play icon

Posily přijíždějí

Thumbnail Play icon

Diskuze /31

Nard

Ano, Nick si dává všechno dohromady, ale už je trochu pozdě :D :)

#2 Maximiliancz
13.5.2015 | 17:27:55
Maximiliancz

#1 Nard: to jo no :D věci si měl dat dohromady už asi před 5 díly :D

13.5.2015 | 17:31:31
grimmik1

ahoj, nevíte za jak dlouho bude 5. serie po tomhle finále ? Díky za odpověd

#4 1Bobesh1
13.5.2015 | 19:00:13
1Bobesh1

#3 grimmik1: Asi by me tyhle otazky mely prestat zarazet. Pata rada zacne opet nekdy na podzim. Jako predesle rady. Tedy behem rijna.

#5 ori
admin
13.5.2015 | 19:20:28
ori

#4 1Bobesh1: Presne, aj u TWD, pravidelne už 5 rokov býva nová séria v októbri, no aj tak sa nájde niekto kto sa spýta: „Kedy bude nová séria?“ alebo titulky alebo nová časť -_-

#28 Lufienne
13.5.2015 | 23:15:57
Kenneth

Nick se projevil zase jako debil když si na počítači nezměnil heslo.

#9 1Bobesh1
14.5.2015 | 6:13:01
Ann Taylor

Bud! Ten je prostě nej! :D A Nicku, chlapče, jedna otázka. Proč kurňa někomu dalšímu vůbec dávat heslo do mailu nebo nějakýho jinýho účtu, aby si tam mohl dělat co chce? Nenapadá mě nikdo, komu bych dala svoje heslo k čemukoli. A společný počítač a zůstávat přihlášenej? Nebo dokonce někoho nechat vyřizovat mi poštu? Jo, jindy ho obhajuju, ale v tomhle je blb.

#8 JS #9 1Bobesh1 #10 aragorn
redaktor
14.5.2015 | 8:30:32
JS

#7 Ann Taylor: Neviem, či to nebol Julietin účet. Akože aby sa nedal spojiť priamo s ním.

14.5.2015 | 9:09:34
1Bobesh1

#6 Kenneth: Jo jasně pojďme všichni nadávat na Nicka, jakej je to debil a co všechno měl čekat a co všechno měl udělat. Jenomže v jakém rozmezí se celé události semlely? No tak během týdne možná ani ne. Nehledě na to, že Nick celou dobu věřil, že se Juliette změní – nad milovanými se ztrácí naděje těžko. Člověk pořád doufá, že.
Takže hned jak se vám dlouholetá přítelkyně zblázní, tak první věc co tě napadne bude přestěhovat tvlj tajný přívěs, vyměnit zámky od JEJÍHO domu (vtipný jak o tom domě teď mluví jako o Nickově domě, ale ve skutečnosti je Juliette) a ještě si změnit heslo od společného počítače :D
Koukám, že po bitvě je tu každej generálem, co? :)

#7 Ann Taylor: Proč by někomu dával své heslo od mejlu? Používá klasickej klient, kde seš neustále přihlášená. Otevřeš a píšeš. Nehledě na to, že mohou používat společnej mejl. To Juliette začala s Nickovou matkou komunikovat. Společnej počítač je zcela běžná věc, pokud ho oba využívají jen nárazově. Vzhledem k tomu, že Nick je polda a Juliette veterinářka, tak oba zrovna moc počítač nepotřebují. Neměl by on podle vás očekávat úplně všechno?
Jasně, že mohl předvídat, že mu Juliette bude chtít něco udělat, ale kdo by čekal, že přeskočí na druhou stranu síly, pozve domů Nickovu matku a nechá ji zabít? Jo vlastně tady jste to dopředu věděli úplně všichni. :)

#15 Ann Taylor #16 Ann Taylor #27 Sranda
admin
14.5.2015 | 9:45:43
aragorn

#7 Ann Taylor: netrpíš poruchou pozornosti protože to nebil nickův ůčet a juliet se tam podepsala svým jménem

#15 Ann Taylor
14.5.2015 | 11:21:16
LuckaK

Páni, ono sa tu nejako zvrháva vzhľadom na to, že je to seriál a scenáristi vždy prichádzajú s niečím novým a my ako diváci niečo vieme dopredu, ale byť tou spomínanou postavou tak neviem, neviem ako by som reagovala ja. 1Bobesh1 má pravdu – veď my ani nevieme aký dlhý čas prešiel odvtedy, čo sa Julietina povaha začala zvrhávať na časovanú bombu. Nikto netušil, že tá milá osôbka (trošku nudná, ale čo už) bude zrazu taká EVIL! Nikto. Každý ju bral ako za stara a pripustiť si, že sa niekto koho poznáš a o kom vieš, že by ani muche neublížil je dosť ťažké no. Som zvedavá ako to dopadne, ale to sa dozvieme v sobotu :) Ja len toľko

#12 LuckaK
14.5.2015 | 19:29:05
LuckaK

#11 LuckaK: zabudla som dopísať → „takto zmenil“ :)

14.5.2015 | 19:30:12
floowťák

Rád bych dodal, že pro bystřejší je na internetu další ukázka, kde se k týmu přidává Wu.

14.5.2015 | 19:32:38
jack daniels

Zcela upřimě.. Nick je hovno grimm.. místo toho aby se zlepšoval a využíval své schopnosti tak je uplně obyčejný policajt co mu chybí už jenom koblihy. Kdysi jak rozsekal toho čiňana co mu zabil otce tak byl jako nějaký ninja a teď se pere jak holka a nakonec ho zachraňuje někdo jiný co se rvaček týče. Grim měl být vyjímečný.. měl být jediný kdo přežije napadení vesenem a ne jen člověk co je vidí… a to že shořel přívěs to celkem podělali, měl tak celkem důležitou roli..

14.5.2015 | 22:01:29
Ann Taylor

#9 1Bobesh1: …společnej počítač by měl pořád mít účet pro každýho uživatele, zvlášť, když jsou jenom dva. Prostě… si nedovedu představit, že bych lezla v počítači na stejnej účet, jako ještě někdo další, byla neustále přihlášená na nějaký službě, když vím, že si jí může otevřít ještě někdo další, lezla někomu do soukromí…tohle „sdílení účtů“ pro mě není přijatelná myšlenka s nikým, ani s rodinou, ani s partnerem bez ohledu na klidně ideální vztahy. Pošta pro mě je pošta pro mě, zvlášť jako policajt bych neviděla důvod dělit se o ni s Juliette a ještě ji nechat nějakou vyřizovat, což pak s Kelly i dělal. Možná jsem to jen já, ale myšlence „žijeme spolu, tak budeme mít spolu všechno“ vůbec nakloněná nejsem. A #10 aragorn: nevím, koho Nickův účet mlátil nebo ne, ale kdyby nebyl jeho, proč by Juliette pečlivě ten mail zase mazala, hm?

redaktor
14.5.2015 | 22:24:56
Ann Taylor

#9 1Bobesh1: Mimochodem já ho tu asi jako jediná dlouho hájila, že jak měl jako tušit, že mu vypálí karavan a proč by ho mělo najednou napadnout všechno přesunout, ale mít nonstop otevřenej mail na společném počítači s jedním účtem a přístup k jeho účtům mi přijde blbost už od začátku, taková transparentnost za každou cenu fakt ne.

redaktor
14.5.2015 | 22:28:07
1Bobesh1

To je jako nadavat lidem za to, ze si ukladaj hesla do pocitacu. Proste se nechces 500 krat prihlasovat. Chces prijit a byt prihlasena.
Juliette byla jedina, kdo znal mejl Nickovy matky a klidne ho mohla poslat ze sveho mejlu. Vzdyt to ona navazala s Nickovou mamou spojni. Ani nevime, ci ten mejl je, jestli Nicka nebo Juliette.

#19 Ann Taylor
admin
14.5.2015 | 22:45:32
1Bobesh1

Proc by ho mazala? Aby Nick nahodou neprisel domu, neotevrel si postovniho klienta a nevidel v nem, ze Juliette psala jeho matce. Postovni klient umoznuje stahovst postu z vice e-mailu, takze klidne mohou pouzivat ruzne mejly, ale stahovat si postu do stejneho klienta ;)

#19 Ann Taylor
admin
14.5.2015 | 22:48:18
Ann Taylor

#17 1Bobesh1: Ale o to jde. Ukládáš si hesla do počítače? Facepalm. Stejně jako když PIN na papírek v peněžence. Neodhlašuješ se, když nejsi jediný, kdo to používá nebo sis to jinak nezabezpečil? Facepalm. Já kdysi taky ještě neměla vlastní noťas, ale nikdy mě nenapadlo nechat moje účty přístupné, i když jsem věděla, že ho pak používají jen rodiče a ti by na tu službu stejně nešli. V tomhle prostě naivní a důvěřivý byl (ne že by musel rovnou počítat s podvodem, ale notak, to vážně nikdy neměl žádnou záležitost, u které by nechtěl, aby si o tom hned Julča četla?), i když u přívěsu trvám na tom, že neměl proč předpokládat takovou hajzlovinu. #18 1Bobesh1: No, vidíš? A to je ukázka. Kdyby měl každý svůj účet a nelezli si do svých mailů, mohla tam intrikovat klidně tejden a nehrozilo by, že si to Nick přečte! :D

#23 Liss93
redaktor
15.5.2015 | 8:21:36
armunder

a co ten klíč ten tam jako ty tvůrci nedali ?

#21 1Bobesh1
15.5.2015 | 13:14:35
1Bobesh1

#20 armunder: Nejspis ne, ale vzhledem k tomu, jak Nick ziskal posledni klic, tak bych se ani nedivil, kdyby ho vytahl Kennethovi z kapsy :D

admin
15.5.2015 | 13:23:50
Lennis

Moc bych se do diskuze zapojovat neměla, když jsem viděla naposledy díl se zaječími běhy, ale zkrátka mi to nedá. Čtu sice jen vaše komentáře, ale i tak v počínání scénáristů trochu logiku vidím. Nick je Grimm, co se brání odkazu svých předků skoro od prvního dílu. Jen situace kolem něj je teď tak zlá, že to jen víc vyniká.

Vezměte si, že v určité době (i dnes) je v seriálu synonymum Grimma – vrah wesenů. Na Grimmovi se mi líbilo právě to, že i ty nejhorší hrůzy historie mohou mít pozitivní vliv na současnost. Seriál bych nesledovala, kdyby šlo jen o to najít – zabít – vyřešeno. To bych se dívala dál na Trůny. I když zápletka s Julliet mě od dalšího sledování zatím odrazuje, uvidíme, za se seriál vydá po tomto zvratu cestou, kterou myslím. Nejsem z toho nadšená, ale budiž. Co se týče Julliet, ta mi nikdy nevadila, i když teď se raději k jejímu novému já nevyjadřuji. Smrt Kelly se dala očekávat tím či oním způsobem. Berte to jako karmu minulosti. Grimové napáchali tolik špatností, že se jich málo kdo zastane. Ale musím souhlasit, že scénáristé mají jisté problémy s udržením dějových linek. Zombie stav, klíče, kapitán, vlastně i Adalind – nedotažené linky, které vyznívají divně, protože tam zkrátka něco chybí (průběh, vysvětlení, hlubší rozebrání). Nějak jsem se rozepsala, raději to ukončím. Počkám si na poslední díl a potom možná shlédnu chybějící díly.

15.5.2015 | 20:39:42
Liss93

#19 Ann Taylor: S tím soukromím v PC s tebou souhlasím, málokdo si uvědomuje jaké následky to může mít. Moje kamarádka by mohla vyprávět. Její bývalý si trochu „pohrál“ s jejím noťasem, že díky tomu bude mít nejspíš na velmi dlouho (ne-li napořád) problém s důvěrou, ohledně sdílení PC byť i s nejbližší rodinou. Moc to nechci rozpitvávat (je to velmi soukromá věc), ale každý si může domyslet. Já mám sice jen svůj ntb, ale prohlížeč mi hesla neukládá (i když občas by to mé hlavě děravé pomohlo :D )

16.5.2015 | 1:42:10
sylek1

Na finále jsem se naladil, finále jsem už viděl, s hodnocením však počkám, až se to tu bude řešit. Nerad bych spoileroval. Jen jeden malý spoiler s dovolením a navnadění na finálovou epizodu..... Není to finále o ničem, pár „věcí“ se vyřeší.";-)

#25 ScaryX
16.5.2015 | 8:28:49
ScaryX

#24 sylek1: Spoilerovat klidně můžeš, jen to strkej do spoileru. ;-)

#26 sylek1
webmaster
16.5.2015 | 8:40:15
sylek1

#25 ScaryX: Chtěl jsem počkat na samostatný článek, který se bude přímo věnovat finále. Tady jsem to psát nechtěl, i kdybych to schoval. Ale vidím, že už se objevil, tak se to všechno začne pomalu řešit. :-)

16.5.2015 | 8:59:17
Sranda

#9 1Bobesh1: Výborně napsaný ;)

16.5.2015 | 12:12:43
Lufienne

#5 ori: možná protože na to začne koukat až později, či až teď, celé to sjede najednou s předchozími řadami a teprve pak se zajímá kdy bude další série :) nebuďte tak nenávistní, je to jen otázka…

16.5.2015 | 16:42:45
Ondra01

Řešíte blbosti o ten mail tam vůbec nešlo ten měl vedlejší roli ,tam šlo o to ,že Julliet zradila Nicka a můj názor je ,že je to super seriál ,nová „linie“ ,nový nepřítel a Trubel se vracíjen mě trochu štve že se to moc netýká těch klíčů a zombie stavu a ano taky mě štve že mu Julliet zničila přívěs ,ale kdy by ne říkali by jste si „když je tak naštvaná že mu zabije mámu ,proč mu nezničí taky přívěs? to by bylo jednoduší!“. No seriál ještě nekončí snad to další řady vyřeší a pamatujte dobrý konce nemusí být šťastný :-) .

PS: Všimli jste si jak popularita Julliet klesla a přitom je teď mnohem zajímavější .)
A na sto procent bude Julliet bojovat sama se sebou a nakonec asi zemře. jen předtucha .D

16.5.2015 | 18:02:36
Lucek147

Ja jsem se teda taky chtel zeptat kdy bude dalsi serie protoze- mozna sem divnej, ale prijde mi, ze minimalne 3. a 4. serie sly po sobe a na podzim se moc necekalo..... a ted najednou cekat skoro pul roku?! a najednou vidim takovej silenej HATE , myslim ze dost zbytecne…

#31 JS
24.5.2015 | 22:18:43
JS

#30 Lucek147: Aj tretia, aj štvrtá išli v angličtine na jeseň. Záleží na tom, kedy si začal pozerať – ak až počas 4. série, tak si mal možnosť ich „sfúknuť“ naraz, lebo už boli odvysielané. :)

25.5.2015 | 20:59:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy