Hellboy
67/100 - 14×

Hellboy

Jeden z nejslavnějších hrdinů společnosti Dark Horse Comics se po desetileté odmlce vrací na plátna kin. S tváří Davida Harboura bude nový Anung un Rama navazovat na úspěch dvou del Torových dílů.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | | 120 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
David Harbour, Jack Kesy, Ron Perlman (Hellboy), Milla Jovovich (Nimue), Ian McShane, John Hurt (Profesor Broom), Sasha Lane (Alice Monaghan), Daniel Dae Kim (Benjamin Daimio)

Benjamin Daimio

Benjamin Daimio

Mariňák pracující pro organizaci M11, jenž se dokáže proměnit v jaguára.


O Daimiovi

Znovuzrozený mariňák, jenž se dokáže po střetu s jaguářím bohem proměnit v jaguára, patří mezi novější členy Ú.P.V.O., dotáhl to ale už do vedení organizace.

Komiksy

Daimio se narodil do vojenské rodiny a podobně jako jeho otec, veterán z Vietnamu, vstoupil do armády a bojoval všude po světě. S hodností kapitána vycestoval do Bolívie, kde místní domorodci uctívali jaguářího boha, jenž Daimia zabil, Ben však následně obživl a získal schopnost proměny v tuto mocnou kočkovitou šelmu. Po tomto zážitku přešel Ben k Ú.P.V.O. a v čele úderného týmu bojoval v mnoha bitvách, z nichž jmenujme boj s žabími monstry či s egyptskými mumiemi.

Daimio v komiksové sérii Ú.P.V.O. Foto: Dark Horse Comics

Reboot

Daimio přichází na scénu po Hellboyově souboji s obry a uvádí se jako agent M11. Později stojí po boku Hellboye a "Alice ":character:6980 v boji s mocnou Nimue a v jednu chvíli předvede své jaguáří dovednosti. V závěru se přidává k Ú.P.V.O. a na Sibiři nalezne Sapiena.

Daimio po boku svých kolegů. Foto: Millennium Media

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Hellboy

Originální název: Hellboy
Premiéra: 12. dubna 2019 (USA), 11. dubna 2019 (Česko)
Režie: Neill Marshall
Scénář: Andrew Cosby
Hudba: Benjamin Wallfisch
Hrají: David Harbour (Hellboy), Ian McShane (Profesor Broom), Milla Jovovich (Nimue), Penelope Mitchell (Ganeida), Sasha Lane (Alice Monaghan), Daniel Dae Kim (Benjamin Daimio), Thomas Haden Church (Humr Johnson), Stephen Graham (Gruagach), Brian Gleeson (Merlin), Mark Stanley (král Artuš)
Stopáž: 121 min. 

Nejlepší filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Nepřehlédněte

V čem by se měl nový Hellboy lišit od del Torova

V čem by se měl nový Hellboy lišit od del Torova

Premiéra nové inkarnace slavného pekelníka se blíží a v našem dnešním článku si připomeneme, čím vším by se měla lišit od dřívějších adaptací režiséra Guillerma del Tora.

Fotky

Fotky

Filtr seriálů
Reklama