Helstrom
81/100 - 27×

Helstrom(Marvel's Helstrom)

Připravovaný seriál od stanice Hulu z Marvel komiksů, kdy sourozenci Daimon a Ana Helstromovi, děti velmi mocného sériového vraha, chytají ty nejhorší z nejhorších.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 53 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Austen (Daimon Helstrom), Sydney Lemmon (Ana Helstrom), Elizabeth Marvel (Victoria Helstrom), Mitch Pileggi (Marduk Helstrom), Robert Wisdom (Hrobník), Ariana Guerra (Gabriella Rosetti), June Carryl (Louise Hastings), Alain Uy (Chris Yen)

S01E04: Containment

S01E04: Containment

Démonický nepřítel spojí dohromady neobvyklou skupinu. Daimon a Ana cestují do San Francisca hledat Yen a artefakt, který může pomoci porazit nepřítele. Ana řekne Daimonovi o jejích mimopracovních aktivitách a víra Gabrielly je napadena.

sk
16.10.2020
53 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, muism řict že nemělo chybu jak Gabriela šla ke zpovědi a misto rozhřešeni ji vyděsil posednuty kněz a to jak ji Hrobnik vzal do motelu kde udržujou demony ve spanku tak to fakt nemělo chybu a to jak to chtěla nahlasit cirkvi a Louise ji řekla že o tom cirkev vi a že ma sve zpusoby tak nevim co mohla Gabriela čekat a to jak Daimon pomohl Aně zbavit se těla tak to bylo fakt nečekane a to jak ona potom pomhla jemu tak jsem nečekal že se objevi u něj doma a jinak by mě zajimalo na co Otec potřebuje jednoho ze sourozencu a taky co planuje s Matkou.

redaktor
20.3.2021 | 17:22:02
choudys

Ta temnota je neuvěřitelná. Sourozenci se o sobě dozvídají věci, které ani netušili. Vzhledem k jejich odloučení, je to skvěle pojaté. Něco více o skupině pradávné Krev, kteří chytají posedlé, a tím drží démony/entity mimo dění. Protože jakmile je „propustí“, posednou jiné, a co víc, jsou silnější a nebezpečnější. Poslední záběr na jejich posedlou máti, má co do sebe. 1.top díl.

27.10.2020 | 20:36:50
Havran1

Souhlas, pořád skvělé.

27.10.2020 | 19:02:15
Smrtihlav

Tož pořád si to drží výbornou úroveň.

20.10.2020 | 22:58:07

Nepřehlédněte

Marvel vyhodil showrunnera seriálu, toho se ale i tak dočkáme

Marvel vyhodil showrunnera seriálu, toho se ale i tak dočkáme

Seriál Helstrom od streamovací služby Hulu přišel ještě před svou premiérou o svého showrunnera, kterému Marvel zrušil jeho smlouvu. Kromě něj Marvel rozvázal spolupráci také se Stevem Lightfootem, showrunnerem Punishera.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama