Helstrom
81/100 - 27×

Helstrom(Marvel's Helstrom)

Připravovaný seriál od stanice Hulu z Marvel komiksů, kdy sourozenci Daimon a Ana Helstromovi, děti velmi mocného sériového vraha, chytají ty nejhorší z nejhorších.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 53 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Austen (Daimon Helstrom), Sydney Lemmon (Ana Helstrom), Elizabeth Marvel (Victoria Helstrom), Mitch Pileggi (Marduk Helstrom), Robert Wisdom (Hrobník), Ariana Guerra (Gabriella Rosetti), June Carryl (Louise Hastings), Alain Uy (Chris Yen)

S01E08: Underneath

S01E08: Underneath

Vztahy se prohlubují s rostoucím napětím. Aby zachránili život, musí Hastings a Ana udělat nemyslitelnou věc. Gabriella a Daimon cestují do svého dětského domova a hledají starou relikvii. Matka ztratí syna, ale získá dědice.

sk
16.10.2020
51 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Daimon vydal spolu s Gabrielle do sveho domu a to jak tam udělal představeni pro Esther a jejim podobnym tak to nemělo chybu ale čekal jsem že jim aspon něco uděla jinak nemělo chybu jak se s Gabrielou na to chtěli vrhnout ale misto toho jeji tělo přebrala Matka jinak ale musim řict že ANa ji vypudila z těla VIctorie fakt dobře ikdyž to byl šileny napad.

redaktor
20.3.2021 | 23:33:49
choudys

Ten polibek vše potvrdil. Jen ten únos těla mě překvapil. Jak si s tím vším Ana poradí?

29.10.2020 | 22:52:43
Havran1

Trochu vatovité.

27.10.2020 | 19:13:06

Nepřehlédněte

Marvel vyhodil showrunnera seriálu, toho se ale i tak dočkáme

Marvel vyhodil showrunnera seriálu, toho se ale i tak dočkáme

Seriál Helstrom od streamovací služby Hulu přišel ještě před svou premiérou o svého showrunnera, kterému Marvel zrušil jeho smlouvu. Kromě něj Marvel rozvázal spolupráci také se Stevem Lightfootem, showrunnerem Punishera.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama