House of Lies (Profesionální lháři)
78/100 - 24×

House of Lies(Profesionální lháři)

Narazila vaše firma na vážnější problém nebo se jí nedaří jak jste si představovali? Můžete si na řešení najmout tuhle partu chytrých expertních poradců. Počítejte ale s tím, že vás opijí hned několika rohlíky, prolezou kdejakou vaší špínu a když budou muset, ohnou i pravidla matematiky. U toho se ještě stihnou ožírat, k*rvit a hádat. A pokud možno naplnit kapsy svých drahých obleků.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Showtime | 30 minut
hrají
Josh Lawson (Doug Guggenheim), Kristen Bell (Jeannie Van Der Hooven), Don Cheadle (Marty Kaan), Dawn Olivieri (Monica Talbot),

S05E01: Creative Destruction Phenomenon

S05E01: Creative Destruction Phenomenon

Marty je zpátky nahoře – a život je dobrý.

cz sk
10.4.2016
399 000
27 minut

Jeannie a Marty se pohybují v nebezpečí spoluvlastnictví spolu s novými vzájemnými vztahy, zatímco Doug a Clyde manévrují. Známá tvář z minulosti přistupuje k Martymu se zajímavou nabídkou.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tomasgeryk

Na titulkách se mi nechce zakládat účet, tak doufám, že poděkování autor aspoň někdy časem uvidí i tady.
Byla by docela škoda, kdyby si tu práci někdo nedal i s touhle sérií, když už je poslední :-( Pro mě teda nepochopitelně asi (podle sledovanosti nejen) v ČR úplný underground :-) Kdybych na tom byl s angličtinou líp, rád pomůžu, ale zrovna u tohohle jsem měl sakra co dělat, abych to přelouskal s anglickýma titulkama (v každé druhé větě nějaký slangový výraz, kterému jsem nerozuměl)… Ještě když Marty a hlavně Jeannie mluví tak nehorázně rychle. No holt málem jsem odpravil mezerník a dal jsem si oxforddiction­naries.com do oblíbených :-D
Palec nahoru, díky moc, a pokud vytrváte, moc rád zkouknu sérii ještě jednou, protože zvlášť to finále bylo super…

21.6.2016 | 16:01:22

Filtr seriálů
Reklama