Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Olivia Bensonová

Olivia Bensonová

Kapitánka Útvaru pro zvláštní oběti a bývalá Elliotova partnerka.

Sezóny 3
2021 - 2023

Kapitánka Olivia Bensonová je velícím důstojníkem Útvaru pro zvláštní oběti na Manhattanu. Přes dvanáct let byla partnerkou Elliota Stablera. Po jeho odchodu v roce 2011 postupovala rychle po kariérním žebříčku, kdežto Elliot je stále pouhým detektivem.

S Elliotem se po jeho rezignaci neviděla, takže setkání s ním po 10 letech ji velmi překvapilo. I když mu to plně neodpustila, snaží se mu být po smrti jeho manželky Kathy oporou.

Objevila se v dílech:

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů