Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
91/100 - 34×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristine Froseth (Alaska Young), Charlie Plummer (Miles Halter), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde)


S01E03: I've Never Felt Better...

S01E03: I've Never Felt Better...

V Culver Creek se koná Halloween, ale největší hrůzu Miles zažije, když mu Aljaška zařídí rande, které skončí opravdu špatně. Křehké příměří s Bojovníky všedního dne dlouho nevydrží, když je odhalen onen práskač. A mezi Milesovými přáteli vzrůstá napětí.

cz sk
18.10.2019
53 minut

Základní info:

Režie: Brett Haley
Scénář: Stephanie Savage & Ashley Wigfield

Hrají: Charlie Plummer (Miles Halter), Kristine Froseth (Alaska Young), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde), Henry Zaga (Jake), Rachel Matthews (Fiona), Abbie Gayle (Holly Moser), CG Lewis (Hank Walsten), Meg Wright (Marya), Brandon Stanley (Paul), Lucy Faust (slečna O'Malleyová),…

Foto: Hulu

Hudba:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Tíživé tajemství se provalí, trojité rande zas až tak moc nevyjde, a stařičký pan profesor nebude jen raz a pedant, ale i hodný a moudrý člověk… jo, tak už to chodí… Ps. Příčina = následek. Tak už to chodí. Song: „TAKE ME OUT“ cool.

20.10.2019 | 16:37:04

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama