Prosincová nabídka HBO GO a Netflixu

Prosincová nabídka HBO GO a Netflixu

Kina se sice patrně brzy otevřou, stále si ovšem musíme vystačit s nabídkou streamovacích služeb. Co nabízí HBO GO a Netflix, se tradičně dozvíte v našich programových tipech.

5 0
1.12.2020

Kompletní nabídka bondovek (HBO GO, již dostupná)

HBO GO už ode dneška nabízí ve své nabídce všech 24 dosavadních oficiálních bondovek s herci Seanem Connerym, Georgem Lazenbym, Rogerem Moorem, Timothym Daltonem, Piercem Brosnanem a Danielem Craigem. Vedle toho se ale můžeme podívat i na dvě neoficiální bondovky, tedy na geniální parodii Casino Royale s Davidem Nivenem a Peterem Sellersem v ústředních rolích, a také na Conneryho rozlučku Never Say Never Again z roku 1983.

Thumbnail Play icon

Coco (HBO GO, již dostupný)

Na HBO GO se již nyní můžeme podívat i na úžasný animovaný film Coco, jenž předloni zcela po právu získal Oscary za nejlepší píseň a animovaný snímek. Příběh chlapce Miguela, který se dostane do Říše mrtvých a vydává se vyřešit rodinné tajemství, rozhodně za zhlédnutí stojí.


Thumbnail Play icon

Mank (Netflix, od 4. prosince)

David Fincher patří mezi nejlepší žijící filmaře a každý jeho nový snímek je tak toužebně očekáván zástupem fanoušků kvalitní filmařiny. Zatímco seriáloví fandové si donedávna mohli užívat jeho vynikající Mindhunter, na filmovém poli naposledy Fincher okouzlil mysteriózním krimi Gone GirlBenem Affleckem a Rosamund Pike v roce 2014. Nyní ovšem přichází s dobovým životopisným snímkem Mank, ve kterém představí příběh proslulého scenáristy H. J. Mankiewicze, autora scénáře k filmu Citizen Kane. Fincher se snímek pokoušel udat dlouhá léta, nakonec si ale plácnul až s Netflixem. Scénář má na svědomí Davidův otec Jack Fincher, v hlavní roli uvidíme oscarového Garyho Oldmana a dále pak Amandu Seyfried, Lily Collins, Charlese Dance či Toma Burkea.

Thumbnail Play icon

Let Them All Talk (HBO GO, od 10. prosince)

Meryl Streep, jedna z největších hereček filmové historie, nezničitelná představitelka Margaret Thatcher či Julie Child, se za pár dní objeví v hlavní roli nového komediálního dramatu Let Them All Talk. Tentokráte si zahraje stárnoucí spisovatelku, která vyráží na výlet se synovcem a kamarádkami, aby se pobavila a vymyslela další román. V režii Stevena Soderbergha uvidíme i Lucase Hedgese, Dianne Wiest či Gemmu Chan.

Thumbnail Play icon

Cloverfield (HBO GO, od 11. prosince)

Zatímco prequel The Cloverfield Paradox si můžeme pustit na Netflixu, původní snímek z celé série, který J.J. Abrams a Matt Reeves nachystali v roce 2008, brzy dorazí na HBO GO. Pokud si chcete připomenout příběh fiktivního útoku monstra na New York, v němž se objevily hvězdy budoucnosti jako Lizzy Caplan, Jessica Lucas či T.J. Miller, rozhodně si 11. prosince nezapomeňte zapnout HBO GO.

Thumbnail Play icon

The One and Only Ivan (HBO GO, od 11. prosince)

Na HBO GO dorazí 11. prosince kromě Cloverfieldu i disneyovská exkluzivita The One and Only Ivan, jež v létě debutovala na Disney+. V novém snímku uvidíme příběh gorily Ivana, která žije v obchodním centru s ostatními zvířaty a nevzpomíná si na život mimo zajetí. Když ale do jeho party přibude mladá zajatá slonice Ruby, začne Ivan pátrat po svém původu. V adaptaci knižního bestselleru uslyšíme hlasy Angeliny Jolie, Dannyho DeVita nebo Sama Rockwella, jednoho z lidských přátel si pak zahrál i Bryan Cranston.

Thumbnail Play icon

The Prom (Netflix, od 11. prosince)

Kdyby vám jeden film s Meryl Streep v prosinci nestačil, rozhodně se podívejte i na muzikál The Prom z dílny Ryana Murphyho, autora seriálů jako American Horror Story nebo Ratched. V něm uvidíme partu neúspěšných broadwayských herců, kterak se snaží pomoci dívce, jež je napadána za to, že chce jít na ples se svou partnerkou. Vedle Meryl ve filmu uvidíme ještě Jamese Cordena, Nicole Kidman, Awkwafinu nebo Kerry Washington.

Thumbnail Play icon

Valkyrie (HBO GO, od 13. prosince)

Tom Cruise a režisér Bryan Singer v roce 2008 velmi zdařilým způsobem převedli na filmové plátno příběh plukovníka Clause von Stauffenberga, jenž se v čele vlastní konspirace rozhodl v dobách druhé světové války odstranit Hitlera. Výborná historická rekonstrukce s hollywoodskými prvky představuje jeden z nejlepších filmů k dané tematice vůbec. Vedle Cruise zazářili Kenneth Branagh, Bill Nighy nebo Tom Wilkinson.

Thumbnail Play icon

Ma Rainey's Black Bottom (Netflix, od 18. prosince) 

Zesnulý Chadwick Boseman se s námi rozloučí v dojemném životopisném dramatu Ma Rainey's Black Bottom, kde si střihne saxofonistu Leveeho. Vedle něj se ve filmu odehrávajícím ve dvacátých letech, kdy byla černošská hudba na vzestupu, objeví i Viola Davis jako Ma Rainey.

Thumbnail Play icon

The Midnight Sky (Netflix, od 23. prosince)

George Clooney natočil a sehrál hlavní roli v novém sci-fi, které vypráví příběh samotářského vědce Augustina, jenž ze své základny v Arktidě nabádá vesmírnou expedici pod vedením jisté Sully, aby se nevracela na Zemi, kterou postihla nevysvětlitelná globální katastrofa. Vedle něj uvidíme i Felicity Jones či Kyla Chandlera a Netflix doufá, že z filmu bude hit konce roku.

Thumbnail Play icon

Na co se v prosinci podíváte vy?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů