Showrunner by byl rád, kdyby Dave Bautista nadaboval Draxe

Showrunner by byl rád, kdyby Dave Bautista nadaboval Draxe

Výkonný producent Brad Winderbaum se vyjádřil k tomu, že by byl rád, kdyby Dave Bautista se zúčastnil seriálu a nadaboval Draxe. Proč se tedy tak nestalo?

11 0
19.8.2021

V nedávném rozhovoru pro Variety producent Brad Winderbaum hovořil o plném využití konceptu What If…? navzdory všem filmovým hvězdám, které jsou žádané právě k postavám MCU. Winderbaum nechtěl žádným způsobem omezit své příběhy na již tak malý rozpočet, ale řekl, že se ozvali všem, aby zjistili, koho mohou získat. Nijak ovšem na herce netlačili. Sám byl poté dotázán na to, jak reagoval na neúčinkování Dave Bautista na svém Twitteru.

Taky jsem to viděl. Vím, že každý byl nějakým způsobem dotázán, buď prostřednictvím svých agentů, nebo napřímo. Nevím, co se tam v zákulisí odehrálo, ale určitě bychom byli rádi, kdyby byl v seriálu. Někde se tedy pravděpodobně odehrálo nějaké nedorozumění.

Foto: Disney+

Ať je to jakkoli, je škoda, že Bautistu nedostali do seriálu, když vezmeme v úvahu, jak je Drax milovanou postavou. Jeho komediální načasování hrálo velkou roli v tom, že franšíza Strážci Galaxie je tak populární.

Líbilo by se vám, kdyby se Dave Bautista zúčastnil druhé řady?

Diskuze /3

Raiden123

Ehm,neviem zakazdym niekto pise nieco ine,ale videl kdesi nejaky clanok,ktory tvrdil,ze Dave B. uz nechce mat nic spolocne s postavou Draxe a este to,ze on s nimi ukoncil spolupracu sam,skoncila i jeho zmluva.No neviem co je na tom pravdy.

#2 ori
20.8.2021 | 8:12:48
ori

#1 Raiden123: On už nechce hrať po Strážcoch 3 lebo už si nevládze udržať formu pokiaľ viem ja.

#3 LAZARUS111
webmaster
20.8.2021 | 15:34:33
LAZARUS111

#2 ori: Aj ja som to tak čítal.

20.8.2021 | 19:50:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama