Thor

Thor

Korunní princ Asgardu, kterého Odin vyhostil na Zemi.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Thor Odinson byl korunním princem z Asgardu, kterého jeho otec vyhnal na Zemi. Když Thor pronikl do zařízení S.H.I.E.L.D.u, aby získal zpět své kladivo, Mjølnir, byl zabit Hankem Pymem prostřednictvím Hawkeye. Podle slov Phila Coulsona bylo jeho rozkládající se tělo cítit po levandulích.

1×07 – What If… Thor Was An Only Child?

Syn krále Odina a královny Friggy, který vyrostl jako jedináček a vyrostl z něj bláznivý dospělý, který pořádal několik večírků po celé galaxii. Když zavítal na Zemi, tak se tam usídlil a poznal tam několik nám známých tváří. Našel si tam i Jane Foster, kterou si opravdu oblíbil. Po konfliktu s S.H.I.E.L.D.em se před ním zjevila Captain Marvel, se kterou se porval a poté ji nazval Ničitelkou večírků. Po dalším jejich střetu to už vypadalo, že Captain Marvel ho porazí. V té chvíli se ale před ním zjevila Frigga díky své magii.

Namluvil jí, že je na Zemi jen proto, aby společně s ostatními studoval. Ta se ale chtěla přesvědčit na vlastní oči, takže skoro všechny přesvědčil, aby na Zemi uklidili a snažili se přesvědčit Friggu, že je tam opravdu jen na učení. Skoro mu to vyšlo, kdyby neměl Mjølnir pokrytý různými barvami. Poté se sešel s Jane, s kterou si domluvil rande. Když to vypadalo, že všechno je v pořádku a konečně bude mít nějaký příběh šťastný konec, tak přišel Ultron se svými roboty.

1×08 – What If… Ultron Won?

Když Ultron získal nové tělo, Thor a Avengers se ho pokusili porazit, jen aby selhali a zemřeli jeho rukama.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Po vpadnutí robotů Ultrona na Zemi se s nimi Thor snžil vypořádat. Nakonec byl povolán Uatem, aby se stal jedním z několika Strážců Multivesmíru. Jen oni mohli porazit Ultrona. Toho nakonec porazili po dlouhém boji v několika vesmírech a Thor se poté vrátil do svého vesmíru za Jane.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vôbec ma tu nebavil.

webmaster
31.12.2021 | 22:54:44

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama