Mistresses (US)
88/100 - 29×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jes Macallan (Josslyn Carver), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Corinne Massiah (Lucy Malloy), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Justin Hartley (Scott), Jason George (Dominic Taylor), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Alyssa Milano (Savannah Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko),

S04E08: Bridge Over Troubled Water

S04E08: Bridge Over Troubled Water

Aprilina máma Marjorie se staví na návštěvu a dá dost jasně najevo, že se jí Marc nelíbí. Když Marjorie zjistí, že bude potřebovat transplantaci jater, přesvědčí April, aby s nimi mohla ještě nějakou dobu zůstat, ale nebude to bez obtíží. Karen se její nová chůva Lydie moc nelíbí, ale stále se s ní snaží sblížit. Harry zápasí s nově nalezenou slávou. Joss konečně zjistí, že nový přítel Kate je její ex-snoubenec Scott, ale ještě více šokována jeho přiznáním.

sk
8.8.2016
2 070 000
40 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů