Mistresses (US)
88/100 - 29×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jes Macallan (Josslyn Carver), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Corinne Massiah (Lucy Malloy), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Justin Hartley (Scott), Jason George (Dominic Taylor), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Alyssa Milano (Savannah Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko),

S04E09: The Root of All Evil

S04E09: The Root of All Evil

Aprilina matka si prodlouží pobyt u ní a Marca a způsobí ještě více obtíží pro vztah April a Marca. Bez vědomí Karen Lydia vytvoří Karen profil na online seznamce a zařídí jí schůzku. Kate se rozhodne odstěhovat od Joss a Harryho. Harry se naštve, když zjistí, že Joss věděla o vztahu Scotta a Kate a úmyslně to zamlčela. Joss začne brát prášky, aby jí pomohly s její úzkostí a stresem, což ji zavede na nebezpečnou cestu.

sk
15.8.2016
2 100 000
40 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů