Mistresses (US)
88/100 - 29×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jes Macallan (Josslyn Carver), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Corinne Massiah (Lucy Malloy), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Justin Hartley (Scott), Jason George (Dominic Taylor), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Alyssa Milano (Savannah Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko),

S04E10: Confrontations

S04E10: Confrontations

Když April vidí, jak je její matka netolerantní a kritická, učiní důležité rozhodnutí o její budoucnosti. Po rozchodu s April se Marc rozhodne věnovat svoji energii hudbě a sblíží se s jeho ex-přítelkyní Sofií. Lydiino chování je mezitím stále zvláštnější, protože se pokusí sabotovat vztah Karen a Adama. Jonathanovy nedávné potíže Harryho zneklidní a Joss se zúčastní pohřbu jedné z jejích kamarádek z hodin Impact, což ji velice zneklidní.

sk
22.8.2016
2 450 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů