Mistresses (US)
88/100 - 29×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jes Macallan (Josslyn Carver), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Corinne Massiah (Lucy Malloy), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Justin Hartley (Scott), Jason George (Dominic Taylor), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Alyssa Milano (Savannah Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko),

S04E11: Fight or Flight

S04E11: Fight or Flight

I přes Aprilinu snahu získat Marca zpátky, Marc věci ukončí nadobro, ale stále by tu pro ně mohlo být překvapení. Když Karen zjistí, že se Lydia na online seznamce vydávala za ní, velmi se rozzuří a vyhodí ji. Harry se snaží balancovat mezi dvěmi potenciálními nabídkami, ale nakonec se mu to jen vymstí. Joss se mezitím s kamarádkou z hodin Impact snaží najít muže, který zabil jejich přítelkyni a dát mu pořádnou lekci. Po dlouhých hádkách a bojích Joss konečně Harrymu řekne pravdu o jejím předchozím incidentu.

sk
29.8.2016
2 740 000
40 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů