Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Kdo nahradí Alyssu Milano ve třetí řadě?

Kdo nahradí Alyssu Milano ve třetí řadě?

Josslyn Carver, April Malloy a Karen Kim budou mít náhradu za svou kamarádku Savi Davis. Bude jí Jennifer Esposito známá z Blue Bloods.


1 0
14.2.2015

Postava, kterou hraje, je postavou pravidelnou a jmenuje se Calista Raines. Stanice ABC tuto postavu popisuje jako ještě víc než pohádkovou a ještě větší než život, se zvráceným humorem a životním stylem. Calista je kreativní ředitelkou luxusní módní značky a žije prvotřídní spoelčenský životní styl, který k tomu patří. Pod povrchem je však velmi osamocená žena, která se baví a vyčnívá svou temnější a pochybnou povahou.

Calista se stane pro Josslyn přítelkyní, rádkyní a náhradní sestrou, která ji bude tahat hlouběji a hlouběji do světa tajemství a zrady.


Nakonec pro vás mám malé oddychnutí. Tvůrci slibují, že naváží třetí řadou tam, kde druhá přestala, takže ne jako při řadě minulé. A nebude to ani zahrnovat nějaké divné počítačové záběry se Savi.

Jak se vám líbí nová postava? Jste rádi s tím, jak začne řada druhá? Podělte se komentářem.

  • jennifer-esposito-e9a28078e0d9ddad1a57b81516655525.jpg

Diskuze /1

lusinda147

tesim sa nato, som zvedava ako to pojde dalej :D

2.3.2015 | 20:40:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!