Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Nový pár na obzoru?

Nový pár na obzoru?

Prvně se chci se omluvit za titulky, už je nahrána správná verze.

A teď k článku. Po poslední epizodě se nám naskýtá možnost nového páru.. Co si o tom myslí výkonné producentky? A jako bonus, jestli chcete, aby seriál pokračoval, tak se připravte na září!


0 0
9.7.2014

Co takhle Joss a Harry?

Chodit s bývalým tvé sestry? Nene, úplně mimo! Ale podívejme se na HarryhoJoss, vždyť to mezi nimi úplně jiskří. Výkonné producentky Rina Mimoun a KJ Steinberg přiznaly, že mezi nimi určitá jiskra opravdu je. „Jejich propojení je hluboké a bude stále více matoucí“ přiznala Steinbergová. Ale pozor! Ani Harryho budoucnost se Savi není úplně jasná. Když se podíváte na ten dlouhý moment držení rukou v šesté epizodě, poté co zrovna podepsali rozvodové papíry, není to zvláštní? Dává nám to záblesk zpátky, na začátek seriálu, kdy byli SaviHarry šťastní a spolu, bez všeho toho dramatu s mateřstvím a rozpadem manželství. V dalších epizodách se máme na co těšit.

Bude i 3. série?

Vypadá to, že je stanice s čísly sledovanosti spokojená, ale kdo ví. Zrovna ABC má tendenci vyčkávat do poslední minuty, takže do září času dost. Po svátku práce (v USA první pondělí v září, tj. 1.9.), bude ten správný čas, aby se fanoušci probudili. „Každý by měl poslat Paulovi Leemu (prezident stanice ABC) kalhotky, ale opravdu sexy kalhotky“, navrhuje s úsměvem Mimounová. Steinbergová s tím ráda souhlasí, ale jen pokud budou ty kalhotky nenošené, protože tento malinký detail by mohl být pro fanoušky Mistresses významným rozdílem mezi homerunem a nebo strikeoutem.


Co si myslíte,zaslouží si seriál další řadu? Nebo už vás tolik nebaví?

Diskuze /2

Lenča SMG Lover

Tak jsem se vrátila z dovolrné, rozhodně chci pro seriál další řadu. A to s Joss a Harrym si myslím a zamlouvá se mi to už delší dobu. Já bych je chtěla moc jako pár.

redaktor
12.7.2014 | 20:01:26
lusinda147

ja zboznujem tento serial a urcite si zasluzi dalsiu seriu, verim tomu ze sa tak stane

13.7.2014 | 13:44:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!